Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-10-2010, 22:31   #11
OutKast

OutKast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Değişim Sürecindeyiz Ve Bu Değişim Sürecinde Kayıplar Vereceğimizi Biliyorduk Bu Sancılı Dönemi Ne Kadar Az Kayıpla Atlatırsak O Kadar Kâr'dır Diyorduk .

Ama 3 Mağlubiyetle Beşiktaş'ın KALESi Yıkıldı .

Fatih Tekke O Golü Atsa Hangi Konulara Yorum Yapıyor Olurduk .
Şimdi İse Nasıl Konular Var Arkadaşlar Kendinize Gelin Hiç Birimiz Beşiktaş'ı Böyle Görmeye Dayanamıyoruz Ama Suçlu Hoca Değil Futbolcularada Birşey Diyemiyorum Ellerinden Geleni Yapıyorlar Ama Bazılarının Kapasitesi Sınırlı Daha Öteye Geçemiyor Bu Yüzden Onların Temizlenmesi KANADI KIRIK Beşiktaş'ın KANADININ SARILMASI Gerekiyor .

Schuster Ve Yönetim İşini Bilir Gerekeni Yaparlar Bunlar Bizi İlgilendiren Konular Değil Yönetim Bilir !

Şu An Beşiktaş'ımız Değişim Sürecinde Sıkıntılı Bir Dönemden Geçiyor Elinden Tutup Ayağa Kaldırmakta Bizim Elimizde Takım Otobüsü Kazandan Geçerken Yine Meşale Şov Yada Buna Benzer Birşeyler Yapılarak Takımın Arkasında Olduğumuzu Ve Onlara Sonuna Kadar Bu Yolda Destek Olduğumuzu Gösterelim Hissettirelim .

Ne Kadar Üzülsekte Bu Takım Bizim Takımımız En Kısa Sürede Bizlerinde Desteğiyle AYAĞA KALKACAK BU TAKIM !

İşin Özeti ; Emeklemeden Yürüyemezsin Yürümeden Koşamazsın Düşmeden Kalkamazsın .

Şimdi Ayağa Kalkma Zamanı BEŞİKTAŞ'ımızın Arkasında Sonuna Kadar Duracağız Ve Destek Vereceğiz !

İyi Günde Kötü Günde Sonuna Kadar Beşiktaş'lıyız .

Mağlubiyetlere İnat Seviyoruz Seni KARA KARTAL !

BEŞİKTAŞ SENİNLE ÖLMEYE GELDİK BEŞİKTAŞ GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA GELDİK FORMANDA TER OLMAYA GELDİK BEŞİKTAŞ SENİNLE ÖLMEYE GELDİK BEŞİKTAŞ !

BARBAROS MEYDANINDA DÜN GİBİ SEVDAN DERİN BİR NEFES ÇEKTİK ABBASAĞADAN BENİM BİR UMUDUM SENSİN ANLIYORMUSUN HAYAT YAŞANMIYOR Kİ SENİNLE OLMADAN !

İNADINA BEŞİKTAŞ İNADINA KARTAL !

En Kötü Gün Bugünse Bugünde BEŞİKTAŞ !

HAYDİ BEŞİKTAŞ'IM KALK AYAĞA YÜRÜ GÜNEŞE BU TARAFTAR HEP ARKANDA !

Konu OutKast tarafından (26-10-2010 Saat 22:34 ) değiştirilmiştir..
OutKast Ofline   Alıntı ile Cevapla