Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-10-2010, 22:54   #53
alleenje
Muhalif Kartal

alleenje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
pascal-nouma´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
""Schusterin sistemi cok güzel ama elindeki kadro yetersiz, sabretmeliyiz "
denmis kisacasi yazilanlarda.
Böyle bi mantik var mi abi. Madem oyuncular sistemine uymuyor o zaman sistemi oyunculara uyduracaksin.
Ben 48 beden takim elbiseyi cok begeniyorum ama bedenim 42.
Elbise üstüme bol geliyor. Ya sabredip kilo almayi bekleyecegim ya da gidip 42 bedenini alacagim.
Sabretmeyle kilo alinmayacagina ve sabretmeyle bazi kazmalarin adam olmayacagina göre, sistem eldeki oyunculara göre degisir. Rotasyon sisteme uygulanir.

Schuster de gördügüm tek sistem, sistemli bi sekilde ayni gollerden yiyip duruyoruz hepsi o.
Bu soylediklerine eyvallah ta elindeki malzemeye bakarak top oynatan ve bize gelmesi sozkonusu olabilecek hoca varmi?
Ben Turk Hocalarla bu isin gidecegine inanmiyorum.Gelecek yabanci hocalarda belli bir sisteme takintili hocalardan olacak tahminen.Yeni geleninde benzer seyler yapacagini dusunuyorum.Onun icinde filmi basa saricaz.Ya 6 senedir ayni film.
Sabredilecek hoca var,edilmeyecek hoca var.Schuster de oyle cok ahim sahim bir adam degil.Elindeki malzemeye bakmaksizin gittigi her takimda ayni sistemi uyguluyor.Ancak oynattigi sistem birkac takviyeyle bize uyacak bir sistem.Benim sabir dememin sebebi o.
Eger Luce gelecekse,sabir falan demem.

Konu alleenje tarafından (26-10-2010 Saat 22:55 ) değiştirilmiştir..
alleenje Ofline   Alıntı ile Cevapla