Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-10-2010, 22:58   #16
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yapılan konuşmalarda aslında bakıldığında herkesin belli uzlaşıları söz konusu belki tarz olarak söylenenleri ifade ediş şekilleri ve anlayış farklılıkları olduğundan ötürü sorunlar çıkmakta o yüzden bazı noktalarda ifade ediş şekillerini tartışmanın (teşbih olması anlamında) pek bir manası olmamaktadır.Sonuçta burası özgür bir forum ve herkes kendince fikirlerini savunmakta veya yorumlamakta serbest ama esas olan kırıcı olmamak ki yapılan benzetmeleri kişiselleştirmemek gerektiğini biliyoruz.Ha kişiselleştiği noktada bunu forum ortamına yaymamak en iyisi bence ama konu beşiktaşla ilgili olduğu noktada herkes fikirlerini her zaman paylaşmalıdır o yüzden yorumlara ara vermek demek bence gerekli bir hareket değil..

Asıl meselemiz beşiktaşımıza gelecek olursak hepimiz son dönemlerde ki yenilgelerden sonra büyük üzüntüler yaşıyoruz ama üzüntüyü yaşarken bunun altından ne şekilde kalkılabileceğinide düşünerek ilerisi için öngörülerimizide paylaşmalıyız sadece iş eleştiride kalmamalıdır.Sonuçta taraftarda spor müsabakaları anlamında bir dinamik olduğundan dolayı eleştiri yaparken bunun devamında neler yapacağımızı yada düşündüklerimizi söylemeliyiz ki bu tarz polemikleri en asgariye indirebiliriz.

Takıma dönecek olursak sene başında yapılan transferle ve oynadığımız maçlarda ki performansları ve skorları görünce hepimiz çok büyük beklentiler içerisine girdiğimizden dolayı bu yaşanan mağlubiyetlerden ötürü belli bir hayal kırıklığı içerisine girmiş bulunmaktayız ancak ben bu aşamada yaşanan düşüşün iyi olabileceğini düşünüyorum sonuçta yaşanan sakatlıkların düzelmesi ve yönetimin hocanın eğer devre arasında isteyeceği isimlerle anlaşması durumunda uzun vadede çok iyi işler yapılacaktır..Bizde bu noktada üzerimize düşün destek işini (eleştiri her zaman olmalıdır o ayrı) layığıyla yerine getirirken bu sosyal ortamda da kırıcı olmadan fikirlerimiz paylaşmalı ve tartışmalarımızı belirli düzeylerde tutarak fikirlerimizi ortaya koyabilmeliyiz..

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla