Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-10-2010, 23:45   #3
dartheagle

dartheagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Valla hafta hafta tahmin yapamayacağım ama uefa da gruplardan çıkar en fazla 1 tur daha geçeriz. Ligde ilk 3 e girmek için mücadele ederiz. Türkiye Kupasında yarı finale kadar rahat gideriz. Rıdvan lı Sivok lu form tutmuş bir Fatih Tekke li ve eksiksiz Guti li Queresma lı bir kadroyla gayet güzel maçlar izleyeceğiz. Başarı beklemiyorum ama en azından sene sonuna doğru uefadan elendikten sonra çok güzel bir futbol anlayışına alışmaya başlayacağımızı düşünüyorum. Queresma nın sene sonu gideceğini de hiç sanmıyorum. 3 senelik sözleşme imzaladığı için en azından 2 sene durup bu taraftara avrupada başarılı bir dönem yaşatacaktır. Son senesi de klübe para kazandırmak için gidecektir. Demirören in şu an ki sessizliği açıkçası benim hoşuma gidiyor Atakan abi. Hiç de birşeyi yönetmesini bulaşmasını falan istemiyorum. Beşiktaş ın şu anki basınla diyaloğa girmeyen hali beni tedirgin etmiyor aksine daha çok huzur veriyor. Umarım daha kötü bir tablo içine girdiğimizde de bu halde olurlar ki en azından olayları profesyonelce çözmeyi öğrenmişler deriz bu şekilde. Olmazlarsa Schuster sene sonu gene gider zaten büyük ihtimalle. Ama dediğim gibi güzel bir futbol tarzını oynayabileceğimizi kanıtlayacağımız için en azından Demirören de 1 sene daha güvenecektir Schuster e. Tahminlerim bu yönde.
dartheagle Ofline   Alıntı ile Cevapla