Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-11-2010, 11:10   #19
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence gereksiz yere tartismalar bunlar burasi forum kelide korude topalida bu foruma griyor birisi cok kitap okuyan universite mezunu felsefik aciklamalar yapan insanken digeri parklarda dolasmaktan baska isi olmayan iki lafi bir araya getiremeyen biriside olabilir ama sonucta futbol oyunu hakkinda yorum yapilinca herkez kendi bildigi kadar yaziyor buraya forumun amaci ne ki zaten degisik kitleleri bir araya toplayip bir konusma ortami olusturmak fikir alisverisi yapmak degilmi benim fikrimden kimene bir baskasinin fikrinden banane diyemeyiz ama kimsenin yazdiginada tu kaka demek gibi bir hakkimiz yok bunu bende yaptim gecen bir arkadasima ama hakkim oldugunu yazdigini kotulemeyi hakettigini dusundugumden degil hissel olarak yazisi hosuma gitmediginden yaptim bu bana bunu yapma hakkini vermez tabiki o yuzden kimse kafasina takmasin bazi seyleri herkez istedigini saygi cercevesinde yazabilir bence bir sorun yok