Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-11-2010, 16:30   #25
1903_delisi

1903_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
mustafahaluk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu forumda ne yazsam KARETTA ağbeyimiz tarafından sürekli aynı eleştiriye maruz kalıyorum.Ben asalım,keselim,kovalım,taraftar takımın başına geçsin filan demiyorum yazdıklarımı dikkatlice okursanız nacizhane gördüklerimi yazıyorum Schuster'e zaman tanınmasın falanda demiyorum sadece diyorumki defans anlayışı yanlış,çakılı defans oynamalıyız.Onur konusuna gelince zaten genç olduğu için üzüldüm ona niye kötü oynadı demiyorum gözle görülen pas hataları çok fazlaydı ilk yarı sonu çıkabilir sonraki maçlar konabilir,bunu yazmakla Onur'a haksızlıkmı ettim yani.Ben istemezmiyim alt yapıdan gençlerin gelmesini hayret bir şeyya,bu forumun ağır ağbeyleri herşeyi siz biliyorsanız ve burada RTÜK gibi davranıcaksınız bu forumun içeriğini tartışalım lütfen
Valla abi haklısın.Ama bence burada dahada büyük bir yönetim zafiyeti var yine.Çünkü bu tarz büyük hocalar veya disiplinli hocalar imza atmadan önce böyle oynayacağım böyle bi kadro verin der bana.Sen burada neler yapsanda sisteminden vazgeçmez.He bu takım bunu oynayamaz dönelim derse zaten o adamın adı schuster olmaz.Klasik türk düşüncesiyle bakıldığında sizler haklısınız.Ancak avrupalı adam.10 tanede gol yese yerine alınacakl daha iyi bir futbolcu bulana kadar en yeterli olanla idare edecektir.Schusterde 2-3 yıl sabredilip yavaş yavaş reyları oturtmak ve necip gibi 1-2 futbolcu daha alt yapıdan çıkartmak uzun süreli başarıyı getirir.Belli bir sistem olur ona göre ihtiyaçlar karşılanır.Ama kadromuz kötü defans çakılı oynasın demek veya hücumcularımız kötü defanbs ağırlıklı oynayalım demek pek doğru gelmiyor.Beşiktaşa gelen adam schuster sayesnde belli bir sistemi tercih etmiş olacak.Bir yıldız geldi die sistemi ona kurmayacağız yani...
1903_delisi Ofline   Alıntı ile Cevapla