Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-11-2010, 07:27   #3
Asi Ruh
ÇUKUROVA KARTALI

Asi Ruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsteyince olur

"İki takım da kazanacak ve kaybedecek anlar yaşadı Güzel maç oldu. Nihat'ın attığı gol bizi çok mutlu etti"

Click the image to open in full size.

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, Porto karşısında deplasmanda aldıkları 1 puanın, gruptan çıkma adına kendilerine büyük avantaj kazandırdığını söyledi. Alman hoca, "Şimdi işimiz daha kolay. En azından ikinci olabilmek için, kalan iki maçta diğer rakiplerimiz Rapid Wien ve CSKA Sofya'dan daha şanslı durumdayız" şeklinde konuştu. Maçın ikinci yarısında çok iyi bir performans ortaya koyduklarını belirten Schuster, şöyle devam etti:

Nihat'ın adına çok sevindim
"İki takım da kazanacak ve kaybedecek anlar yaşadı. İki ekip de elinden geleni yaptı. Güzel anlar oldu. 1 puanı almamız bizi sevindirdi." Nihat adına da ayrı bir sevinç yaşadıklarını sözlerine ekleyen Schuster, "Nihat'ın bu tür gollerini biz de özlemiştik. Kendisini çok önceden tanıyoruz. İspanya'daki oyun şeklini ve bu tür gollerini biliyoruz. Ben de kendisi adına çok mutlu oldum. Bu golle daha fazla güven kazandı. Bu tür şutları ve golleri denemeye devam etmeli" açıklamasını yaptı.

Fotomaç - İsteyince olur