Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-11-2010, 10:20   #2
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bobo konusunda katilmadigimi defalarca belirttim yine belirtiyim besiktasin santroforu once gol atar sonra ne yaparsa yapsin ha drogba yedekte olurda bobo oynar o zaman senin dediklerinede eyvallah heleki 30 yasina gelmis sen nasil gordun bu ozellikleri bilmiyorum ama benim nobrede gordugum tek sey adamin pesinden kosum arkadan topa vurmasi ne top indirdigi bir mac hatirliyorum nede tuttugu toplarla orta saha oyuncularini pozisyona soktugunu sen ne zaman gordun cok merak ettim bikac ornek verirsen sevinirim ayrica duvar falanda olmayi becerdigi tek mac hatirlamiyorum kisacasi adam bastan asagi kotu boboyuda bu adamla bir tutup ayni sekilde elestiri yapmak haksizligin babasi olur bobonun attigi goller disinda attirdigida birsuru golun oldugunuda unutmayalim oyle arkasi donuk oynamayi hicbilmiyor falanda degil adamin ozelligide zaten bu degil ama en azindan elinden geldigi kadar yapiyor nobredende 10 kat daha faydali oluyor ustelik nobrenin yari fiyatina oynuyor nobre anladik stoperle bogusuyor mucadele falan herneyse o yuzden gol atamiyor diyelim asistte yapamiyorsa koridor acamiyorsa pozisyon hazirlayamiyorsa ee nediye bu adami ve aldigi parayi elestirmicez sonucta nobre demedimi ben bu paradan asagiya oynamam diye dediyse ve ona verildiyse oda bunun karsiligini vermediyse bu adami elestirmeyip ne yapalim dovmeyecegimize gore elestirecez bundan daha dogal birsey goremiyorum tabata tamam mevkisinde oynamiyor dogrudur ama siritiyor adam abicim besiktasin oyuncusu degilim ben diye en cok asist yapan adam olabilir vikingur maci falan peki rakibe yaptiklari asistler ne olacak takim ataga ciktigi zamanlarda toraman konusunda sonuna kadar seninleyim holoskonunda kaleye yakin oynadigi zaman cok iyi isler yapabileceginede inaniyorum ve hilbert bence iyi adam bana gore iyi kullaniyor sag kanadi ortalarida duzgun olsa zaten cok iyi olacak bence calistikca gelisebilecek birisi hilbert ben begeniyorum sahsen ha maicon tarzi biri gelecekse gitsin o ayri tabi