Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-11-2010, 22:35   #5
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya abi balik bastan kokar.sen sezon basindan beri 2mac üstüste ayni kadro cikmazsan sahaya her macta 4 veya 5degisiklik yaparsan iste bu olur sonunda.anasi aglamis gelen gidenin delik desik ettigi samaroglanindanda daha beter olmus kendi evinde bile 7 yeyip selcuk durun yapmayin demese enaz 10 12 olacak bu takima kendi evinde bukadar rezil oynuyorsan artik diyecek biorsey yok.evet guti atsa penaltiyi maci kazanacaktik ama sadece bugünü kurtarmis olacaktik.erhan güven gibi allahimin kutsal adi üzerine cocugumun basi üzerine yemin ederimki torpilli bir futbolcu olan bu adama kutsal bjk formasi giydiren bu zihniyeti ancak lanetlerim.aydin karabulut gibi bir yetenekle takas edilen bu sözde futbolcu bjk formasi giyiyor.yine iddaa ediyorum bu erhan güven bugünki kasimpasaya bedava verilse yemin ederimki alinmaz.uzunlafin kisasi,guti dedigimiz adam bugün enaz canalici yerde 15top kaybetti,üstüne birde penaltiyi kacirdi.ama o sayilmayan golde adamlarimiz topu birbirrlerine ikram etmese hafifce tiklasalar simdi burada kaybedilen puanlari degil sadece yapilan bariz hatalari konusacaktik.ben bunu devamli yazdim yine yaziyorum BIZ IYI BIR TAKIM DEGILIZ;BIZ NE BURSADAN NEDE TRABZONDAN ÜSTÜN DEGIL BILAKIZ ASAGIYIZ:BIZIM ADAM GIBI BIR SANTRAFORUMUZ BEKIMIZ HATTA VE HATTA KALRCIMIZ YOK;HATTA VE HATTA ACIK OYNAYACAK ADAMIMIZ BILE YOK,q7haric tabi.ben haftalar önce yazdim yine yazacam biz degil sampiyon olmak ilk 4bile giremeyiz bosuna avutmayalim kendimizi.avrupadada birsonraki turda elenecegiz.bu hocayla bu citkirildim oyuncularla anca buraya kadardi.bu hocaya ist belediye macindan sonra gereken ikiz yapilsaydi,buranin getafe,fortunaköln degil hermaci kazanmaya oynayan hedefi sampiyonluk ve avrupada basaridan baska birsey olmayan 107yilik besiktas oldugumuzu baskan söylemeliydi.fb 2mac sallandi alex kesik yedi ondan sonra baskanlari bir konusma yapti hocasiyla ondan sonra fb yi durdurabilene ask olsun.alex banko oynuyor rotasyon yok.bizde sakatlik olmasin diye sözde rotasyon yapiuliyor ama adamlarimiz yürürken bie sakatlaniyolar ferrari ekrem gibi.allah biz bjk sevdalilarinin yardimcisi olsun,vuslat yine bahara kaldi,bir sezonu daha erken havlu atarak kapatmis durumdayiz.ben kendi adima artik heycanlanmiyorum,vede kitzmiyorum.