Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-11-2010, 00:43   #7
mustafahaluk

mustafahaluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hakkın yok Guti efendi özür'ün al senin olsun

Ben pazartesi dilim g....den dışarı çıkarcasına maça yetişmeye çalışacam ta Haramidere'den üç vesait ile İnönü'ye varacam nefes nefese sen gelicen 90+3 de penaltı kaçıracan!yok öyle bir lüksün Guti efendi,ben maç çıkışı Beylikdüzüne evime gece 00.10 da varacam sen duşunu almış yalandan bir açıklama yapıp özür dileyip önümüzdeki maçlara bakıcaz deyip son model arabana binip s.....olup evine gideceksin yapma ya....Evet bana yakışmaz ağzımı bozmak bu forumda ama yeter ya tamam futbol bir spor,eğlence olabilir ama sen ligde toplam üç puan almış bir Kasımpaşa'ya ne kadar kötü oynarsan oyna 90+3 te penaltıyı atacaksın arkadaş!!!!Daha topa gelişinden ben hangi köşeye vuracağını anladım kaleci nasıl anlamasınki!Bu takımın penaltıcısı Kadıköy'deki fb maçına kadar Bobo iken o penaltı kaçtı diye niye sezonun en formda oyuncusuna bu penaltı kullandırılmaz veya niye artık Bobo penaltıcımız değil?Bakın Querazma'da penaltı kaçırmıştı şimdi Guti de bu yıldız hastalığı takımın herşeyine sıçramış durumda bu budalalıktan vazgeçip bazı gerçekleri atlamamak gerekir,takımın penaltıcısı varsa değişmez iki tane yıldız değil beş tanede olsa değişmez...