Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-11-2010, 22:30   #7
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

icim kanagliyor,hilbert,nihat,fink,tabata,holosko,yusuf ,nobre,ferrari.bu adamlara milyonlarca euroyu hic düsünmeden veren yildirim demirörene bunlardan medet umut sahaya süren schustere yaziklar olsun.elbirligiyle bu takimi bu hale düsürenlere lanet olsun.schusterin macin basindan sonuna kadar eli suratinda yere bakisini bircok kez gördüm ama bugünkü kadar bana hic koymamisti.takimi bu hale getirip sonrada hindi gibi düsünen bu adama ne baskan nede hicbir yönetici bir uyarida bulunmamasida isin cabasi.getafedeyken yaptigi sözde rotasyonu koskoca besiktastada durmadan uygulayan bu sahsiyetin besiktasin hale nasil bir takim nasil bir kulüp oldugunun farkinda olmadigini gösteriyor,yada bunu bilerek biktirma taktigi uyguluyor kovulmak icin.bobo büyük takim santraforu olmadigini yine ispatladi.ligde bilmem kac gol atmis falan deniyor,o okadarda olsun artik.uzunlafin kisasi bu besiktas icin bu sitede yazacagim son satirlardir artik.sadece milyonlari alip yan gelip yatan poposunu oynatmayanlara,vede buna göz yumup ses cikarmayanlara sunu söylüyorum.INSAALLAH O GIYDIGINIZ KUTSAL SIYAH FORMALAR DÖNER SIYAH KEFEN OLURLAR;BEYAZ KEFENI BILE HAKETMIYORSUNUZ.onlarca tanidigim dostlarim bu kutsal formalari desteklemek icin yüzlerce hatta binlerce km gidip yollarda kaza yapip canlarini verdiler sirf o formaya asik olduklari icin,hicbir karsilik beklemeden bunu yaptilar.kusurabakmasin kimse hicbir bjk formasini haksizca giyen futbolcu bjk ugrunda sehit düsenlerden daha iyi ve daha degerli degildir.o aldiklari paralar asla ve asla helal edilmeyecektir,cünki o paralar benim ve benim gibi milyonlarca bjk sevdalisinin forma bilet alarak verdikleri paralardir.zehir zikkim olsun o paralari sözde futbolculara babasinin parasi gibi verip haketmiscesinede alan o topculara.yilanin basi ezilmedikce bu camia düzelmez.2004teki yasadigimiz tranva halen devam ediyor bu tranvaya sebep olan ilk kiside yildirim demirörendir.takim 11puan öndeyken durduk yerde enistesiyle istifa edip sonrada akrabasi haluk ulusoyla oyunlar oynadi.ilk yari zerre hakem hatasi olmazken lehimize nedense demirören gidince tarihiumizde olmadigi kadar maclarimizda katlettiler bizi.velhasil olan olmus önemli olan bu tümörü birsekilde icerden cikarmaktir.ama bunu yapacak ne kongre üyesi ne divankurulu yöneticisi nede muhalefet var.isimiz allaha yalvarmaya kaldi.ben yillardirda yalvariyorum,beddua ediyorum artik.kasimpasa macindan sonra nihatin insaallah ayagi kirilir enazindan belirli bir zaman ondan kurtuluruz dedim,nede olsa oturdugu yerde 3bucuk milyon euro aliyor,günahta sayilmaz bu adama beddua etmek,nitekim bugün kasigi atti,insaallah bjk dan gidene dek düzelmez,parasini nede olsa aliyor.neyse fazla uzattim.forumdaki bütün bjk sevdalilarindan özürdilerim,evet belki biraz ileri gittim bu yazimda ama artik bicak kemige dayanmakla kalmadi o bicak kemigide kirdi,gerisini artik siz anlayin.