Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-11-2010, 00:02   #5
pascal-nouma

pascal-nouma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
mecerkn´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
skor yorumculuğu bu olsa gerek tabi işin şakası da bu, sabırlı olmak lazım, bu takım bizim. neyse bahtımız yaşarız; olumlu da olsa olumsuz da olsa. emin ol durumdan oyuncular da, hoca da, yönetim de mutlu değildir.

hoca değişiklikleriyle bi yere gelinmiyor. ben ve benim gibi düşünen birçokları burda ertuğrulu da savundu, mustafa hocamı da. hep aynı senaryo. şimdi de schustere mi geldi? real madrid bu adamı başa getiriyo bilmiyor da biz mi biliyoruz? gerekirse kadro değişir, sistem değişir; çok çok bu sene kaybedilir.

ama yeter yani, her sene her sene. walla ben size hoca savunmaya bıktım..
Valla kardesim ben skora bakarim. Skorla benim isim olmaz diyenler toplanip Demirorene basvuruda bulunsun. Sayin baskanim yeterince milyon dolariniz var hani, bize soyle bi takim kursan hani Harlem hesabi, her hafta inonuye toplanip trivela vurdursak, rabona yla yikilsak.
Bunu imza toplayip Demirorene iletsinler normal mac yerine harlemin futbol versiyonunu seyretsinler.
Skora bakilmayacak 2-3mac hatirlarim ben. Rakibi oyle bi ezersin ki kaleciyi sut manyagi yaparsin ama bi turlu girmez. Direkdi , defansdi, kaleciydi bi turlu olmaz. Aklima ilk gelen En abartili ornek gesenin bi karabuk maci vardi 0-0 biten mesela.
Boyle maclar 10 yilda bi olur her hafta olmaz.
Skora bakmadan oyun oynanacaksa, o zaman puana da gerek yok.
O zaman da yeni bi terim puan yorumculugu cikar ortaya.
Puana bakilmayacaksa sampiyona ne gerek var, uefa, kupa galipleri falan.
Sampiyon yorumculari da tureyebilir mazallah.