Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-11-2010, 11:57   #9
mustafahaluk

mustafahaluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Haklısınız!

İrfan ağbey yanlış bildiklerimi düzelttiğin için eyvallah,Gordon Milne dönemi benim çocukluğumdan gençliğe adım attığım evden kaçarak büyük ağbeylerimle maça gittiğim yıllardı,saatlerce bilet kuyruğu beklediğimiz bütün günümüzü maça ayırdığımız yıllardı.O yüzden yazdığınız bilgileri hatırlamıyor olabilirim,Serpil Hamdi hoca hakkında yazdıklarınızı aslında bilmiyor değilim,gelelim J.B.Toshack ve Tigana'ya isterdimki onların sisteminden bahsederken bana gülücük atmışınya İrfan ağbey Ertuğrul Sağlam'dan defans oyuncusu yaratmaya çalışan Toshack,Burak Yılmaz,Mehmet Sedef,Serdar Kurtuluş,Gökhan Güleç'e prenslerim geleceğin yıldızları demişti hepside Tigana gidince kayboldu,bana sistem hakkında gülücük atarken bunlarıda yazsaydın ağbey.Arkadaş'ın biride ben Lucescu örneği verirken diğer topçuları niye yazmadın diye kıyaslama yapmış güzel kardeşim ben o üç ismi verirken en zayıf halkaları bizzat yazdım şimdi Schuster'in yedek kulübesi ile Lucescu'nun kulübesi birmi?Schuster'inki daha iyi demek istedim.Kısacası ne yazsak olmuyor galiba.