Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-11-2010, 13:08   #22
omen

omen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Angry

Alıntı:
mustafahaluk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
En başa dönelim isterseniz bu transfer nasıl oldu?Hatırlarsanız Mehmet Topuz denilen karektersiz adam bir BJK fotomuhabirinin getirdiği BJK forması ile poz verip daha sonra fenerbahçe'ye olaylı bir şekilde gidip BJK-FB-KAYSERİ yi birbirine düşürmüştü bu olaya sinirlenen ve sindiremeyen Yıldırım Demirören karşı hamle olarak Nihat transferini gerçekleştirip homurdanan BJK yönetimini ve taraftarı ve tabiki ezeli rakibini kendince sustumuştu.Demekki olay yani bu transfer bir hırs uğruna,ihtirasla yapıldı üstelik aynı Mehmet Aurelıo ya denildiği gibi sakatlık tehlikesi nüksedebilir raporu verilerek yapıldı yani bile bile lades denildi zaten mantık olarak iyi bir Nihat'ı İspanyollar niye bırakırki?Bir şeylerin düzelmiyeceğini gördülerki bıraktılar zannediyormusunuzki para kazanmak için bıraktılar.Burada aslında en suçsuz forumdakilerin aksine Nihat Kahveci'dir çünkü ne zaman oynasa ben şahsen onda geçmişini arayan fakat bulamayan,mazisinde kaybolup giden zavallı bir Nihat görmekten inanın bana çok üzülüyorum umarım düzelir.
Doğrudur transfer hikayesi bu ama eksik tarafı var. Febe ciddi ciddi BJKnin çocuğu Nihatla görüşüyodu ve eğer onuda alsalar o an için kıyamet kopacaktı, topuz ve üzerine Nihat. Şimdi Nihatta zaten karakter olsa 3.5 milyon garanti para istemezdi. Ben başta Nihat, Tabata, Nobre ve Erhan güven'in gitmelerini istiyorum gönderilmiyorlar ise umarım öyle bir sakatlık yaşarlar ki futbol hayatları biter. Zaten bizden aldıkları paralar ile ömürlerinin sonuna kadar paşalar gibi geçinirler. Benim elime yılda geçen para 15 bin lira Nihatın ise 7 trilyon lira arada 6 trilyon 985 bin tl fark var. Yani ben yıllık 15 bin tlye ev geçindiriyosam sanırım Nihat aldığı paraya 7 sülalesini geçindirebilir.
omen Ofline