Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-04-2014, 16:15   #1
dogan_cordoba
Moderator

dogan_cordoba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Ümraniye'ye Disiplin Getirin !

Beşiktaş eski Asbaşkanı ve Divan kurulu üyesi Levent Erdoğan, yönetim kurulunu uyardı.

Beşiktaşlı sporcuların karışmış olduğu gece kulübü ve silahli yaralanma olayi camiamızı çok üzmüştür.

Besiktaslilik durusuna yakişmayan bir durum yaratilmistir. Sabah 11:00'de idmanı olan sporcuların profesyonel idareci ile birlikte sabahin 05:00'ine kadar gece kulübünde oluşları sezon başından beri sakatlıkların Ümraniye'de ki çimlerin bozukluğundan degil, futbolcuların uygun olmayan ve düzensiz yaşantılarından meydana geldiği böylelikle ortaya çıkmıştır...

Bu sene Beşiktaş olarak Şampiyonluğu kaçıran takımımızın 2.lik şansını da yakalayamaması durumunda sorumluluk bu tip profesyonelliğe yakışmayan ve uygun olmayan yaşantı içine giren futbolcuların olacaktır.

Ne yazik ki; bazi yoneticilerin bu olayın saklanması ve gizlenmesi çabası içinde olduklarını üzülerek görmekteyiz..

Evet kol kırılıp yen içinde kalması gerekirse de, bunları gizlemek agır şekilde cezalandırmamak, teşhir etmemek bu olayların devamına sebep olacaktır...

Bu nedenle yonetim kurulunun başta sportif direktör olmak üzere tüm teknik heyeti ve sporcuları sıkı bir kontrol altinda tutmalari gerekmektedir yoksa sakatlıklar nedeniyle Ümreniye Nevzat Demir tesisi olmaktan çıkıp futbolcu Hastanesine donüşmesi kaçınılmazdır.

Kartalbakışı