Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-05-2014, 11:17   #1
dogan_cordoba
Moderator

dogan_cordoba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Çakır ve Yardımcıları Kampa Girdi

FIFA Dünya Kupası'nda Türkiye'yi temsil edecek hakemler Cüneyt Çakır, Bahattin Duran ve Tarık Ongun, kupaya MHK'nin organize ettiği kampta hazırlanacak.

Brezilya’da düzenlenen FIFA Dünya Kupası’nda Türkiye’yi temsil edecek hakemler Cüneyt Çakır, Bahattin Duran ve Tarık Ongun, Antalya’da kampa girdi.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, Antalya Titanic Deluxe Otel’de Merkez Hakem Kurulu’nun organize ettiği hazırlık kampında, Türk hakemlerin yanı sıra Hollandalı FIFA Dünya Kupası hakemleri Bjorn Kuipers, Sander Van Roekel ve Erwin Zeinstra da yer alacak.

UEFA Hakem Kurulu Üyesi ve MHK Eğitim Danışmanı Jaap Uilenberg, MHK Eğitim Direktörü Oğuz Sarvan ve Hakem İşleri Müdürü Burçin Keskin tarafından hazırlanan kampta, UEFA EURO 2008 finalini yöneten Roberto Rosetti, MHK Yardımcı Hakem Eğitim Danışmanı Giovanni Stevanato, Milli Takımlar Analiz Departmanı Sorumlusu Metin Çakıroğlu ve Fiziksel Gelişim Sorumlusu Ali Kızılet’in de görev yapacağı kaydedildi.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in de kampın bir bölümüne katılarak turnuva tecrübelerini paylaşacağı bildirildi.

Basına kapalı yapılan kamp, 9 Mayıs Cuma günü sona erecek.

Amkspor