Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-10-2014, 07:46   #1
dogan_cordoba
Moderator

dogan_cordoba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Beşiktaş'ın Antrenör Ekibi Büyüyor !

Önder Özen, Partizan zaferinin ardından NTV Spor ekranlarında Beşiktaş'ın futbolunu değerlendirdi.

Önder Özen, ''Ben Metin Tekin'in oynadığı takıma benzetiyorum. Şu an için bir şey başarmadılar ama güzel bir takım var ortada. Beraber play-station oynuyorlar. Bazen soyunma odalarında birbirlerine çok güzel şaka yapıyorlar. Bu takım başarıya aç bir takım. Bugün eminim uçakta dönerken birbirlerine ihtiyaçları olduğunu bir kez daha anlayacaklar. Gökhan, Oğuzhan'a ihtiyacı olduğunu değerlendirecek bir kez daha. Zaten sempatik bir takım. Çok iyi tuğlalardan oluşuyor ve bu tuğlaları birleştiren çimentolar var. Bugün oynamayan bir Ersan takımın çok önemli bir çimentosudur. Keza Mustafa Pektemek aynı şekilde. Mutlaka dalgalanmaları olacaktır Beşiktaş'ın. Üzüldükleri zamanlar olacaktır. ancak antrenörü ve antrenör ekibi büyüyor bu takımın. Bugün yaptığı değişiklikler çok önemliydi'' ifadelerini kullandı.

Sözlerine devam eden Özen, ''Bu takım Vodafone Arena inşaatı ile paralel olarak gidiyor. Bugün Cenk Tosun'u da ayrı parantez açmak istiyorum. Beşiktaş'ın iki yıl önce Samet Aybaba döneminde santraforu yoktu. Şimdi yedek kulübesinden Cenk Tosun giriyor. Beşiktaş çok iyi bir hamle yaptı. Kullanmasa da rakiplerine kaptırmadı iyi yerlileri'' dedi.