Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-09-2006, 06:59   #19
ric17

ric17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
{ThE DieSeL...}}´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
tam olarak anlayamıyorum,yumuşak oynuyor deniliyor,uyum sağlanamadı deniliyor ama önemli olan klebersondan ne istenildiği.Kleb'den emerson gibi,gattuso gibi,makalele gibi bir ön libero olması isteniliyor yani durmadan mücadele eden,hep top kapan,diğer takım arkadaşlarından 3 kat ciğere sahip olan bir futbolcu olması isteniliyor ama bu mümkün değil.Evet kleb bir önlibero ama asla çapa diye tabir edilen önlibero değil.Daha çok pirlo gibi bir önlibero eğer ondan yapamayacağı şeyler istenilince geçen seneki gibi oynar.Bu yüzden kesinlikle yanında çapa bir önlibero lazım,bu hem onu hem de takımı acayip rahatlatır kanımca.Ama sen rico,delgado,burak ve iki forvetle çıkıp bütün ortasaha görevini klebe verirsen hiç birşey yapamaz doğal olarak..

kardesim dedikLerine %100 katILIyorm.. kleb tam pirLo tarzI bi onLibero.. yani fizikseL ozeLLikLeri diiL teknigi on pLana cIkan bi adam.. yani defanstan ilk topLarI aLan , oyunu geriden kuran , oyunu acabiLen , tempoyu ayarLayabiLen bi adam.. tekrar pirLo ornegine donersek miLanda da miLLi takImda da pirLonun yanıda gattuso war.. adam takImIn butun hamaLLIgInI yapIyo ortasahada.. bu arada asgaroth sormussun tigana kimi kesicek diye .. teknik direktor-taraftar tipinden nefret ederim ama yILLardIr fm oynayan biri oLarak ben oLsam tek forwete donup defansa sagLam bi yabancI aLIr korayIda kLebin yanIna cekerdim.. onLiberoda kLeb-koray AML ricardinho AMC deLgado AMR burak iLerde tek forvet mert..
ric17 Ofline