Konu: Maraton!!!!
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-09-2006, 11:11   #24
ferro1903
Banned

ferro1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ferro1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
"TİGANA ET Mİ, TAVUK MU, BALIK MI ANLAYAMADIM!"

BEŞİKTAŞ-TRABZONSPOR

ŞANSAL BÜYÜKA: Muhteşem bir maç vardı Beşikta İnönü Stadı’nda… 5 gol ve bir o kadar da kaçan gol vardı.. Efsane Trabzon’un geri dönüşü sayılabilecek müthiş bir mücadele vardı… Öyle ki Trabzon attığının çok fazlasını atacak pozisyon buldu…

Hocam görüldü ki Ricardinho-Delgado ikisi de dönmüyor.. Fenerbahçe’ye yapılan eleştirileri Beşiktaş için de kullanacağız galiba…

ERMAN TOROĞLU: Adamlara para veriyorsun… Adamlar aslında aldıkları paralara göre çok iyi koştular…

ŞANSAL BÜYÜKA: Baki’ye tepki koyuyor taraftar…

ERMAN TOROĞLU: Baki tek kaldı. Kademesine giren yok… Tek başına orada mücadele etti..

ŞANSAL BÜYÜKA: Beşiktaş riskli bir taktikle mi oynadı?

ERMAN TOROĞLU: Beşiktaş bir ofsayt taktiği yapıyor inanılmaz. 35 metrede Trabzon takımına ofsayt taktiği yapıyorsun… Gökdeniz’in yerinde biraz daha çabuk oyuncu olsa daha çok pozisyona girerdi.. Beşiktaş, Trabzon gibi bir takıma nasıl böyle bir taktikle çıkar…

ŞANSAL BÜYÜKA: Trabzonspor’un sahada bu kadar atak olmasını bekliyor muydun hocam.?.

ERMAN TOROĞLU: Belki Ziya Hoca’da beklemiyordu… Golü yiyene kadar sahada etkin olan Trabzon’du.. Baktı ki Beşiktaş kucağına geliyor Ziya hoca durumdan çok iyi faydalandı… Gökdeniz sağ kanadı çok iyi kullandı… Gökdeniz birkaç senenin en iyi oyununu oynadı.. Ziya Doğan taşları çok iyi kulandı… Aslında Ersen Martin deplasman için çok iyi bir seçim değil. Umut daha iyi bir seçim olabilirdi… Ancak Ersen hava hakimiyeti çok iyi olan bir oyuncu… Ziya Doğan doğru zamanda doğru hamleler yaptı… Ersen’in sarı kartı var… Her an kırmızı kartı görebilir… Öyle bir zamanda kenara aldı ki hoca tam zamanıydı..

Seyircinin Baki'ye tepki koyması son derece yanlış... Tek başına kaldı.. Yapacak birşeyi yoktu.. Ziya Hoca çok iyi kullandı o boşluğu..

Ben hala Tigana et mi, tavuk mu, balık mı anlayamadım!..

TARTIŞMALI POZİSYONLAR

Gökdeniz’in ofsaytta kaldığı pozisyonda yan hakemin geç kalması sözkonusu… Aslında bir önceki pozisyonda Ersen Martin ofsaytta.. Ancak yan hakem daha erken ofsayt kararı verseydi daha doğru olurdu…

Beşiktaş’ın pozisyonunda net bir şekilde ofsayt yok yanlış karar…

Trabzonsporlu oyuncunun vurduğu şut Beşiktaşlı oyuncudan geliyor.. Eğer Beşiktaşlı oyuncu topu tutup atsa ofsayt olmazdı ancak bu pozisyonda top çarpıp geliyor. Ofsayt doğru karar ..

Marcelinho’nun pozisyonu da ofsayt… Bülent Yıldırım çok iyi bir maç yönetti. Üstelik büyük bir tribün baskısı olmasına rağmen hemen hemen hiç hatasız oynadı…
benim gibi seyredemeyen arkadaşlar burdan takip edebilir maratonu

Forum Kurallari İçin Tıklayınız
ferro1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla