Konu: Teknik Kadro
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-09-2006, 22:06   #475
iLHAN-MANSiZ
Guest

iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
{ThE DieSeL...}}´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Tigana iyi hoca,kötü hoca tartışılır ama tartışılmayacak ve bana göre çok büyük bir problem var.Bu adam beşiktaşla olan sözleşmesi bittikten sonra teknik direktörlüğü bırakıp,sessiz biryerde ev alıp orada yaşayacağım diye bir açıklama vermişti,şimdi bu nedemektir,bu şu demektirki adamın hocalıktan bir beklentisi kalmamış,yani beşiktaşı şampiyon olarak bıraksa ne olur,beşiktaştan 10. hafta kovularak ayrılsa ne olur.Kariyer yapma peişinde değil,hırsları yok,yani demek istediğim bu düşünceleriyle tiganadan ben şunu çıkarıyorum."Beşiktaşı şampiyon yapsamda olur,kovulsamda olur,nasılsa ben paramı alacağım,gidip evimde yaşayacağım"...
kesinlikle adaş tigananın bu yöndeki açıklamasını bende duydum ve okudum...sana katılıyorum o yüzden ben tiganayı eleştiriyorum...adam teknik patronluk kariyerini bitirecek...beşiktaşta kalma nedeni bence paraa..çünkü işte yok bağ alacam şarap yapacam falan diyordu...para için kaldı ve parasını da tıkır tıkır alıyor..işin kötü tarafı büyük de tazminat ödenecek kovulursa...yani tigana her konuda çıkarlı...