Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-09-2006, 14:56   #1
onurozgen
Banned

onurozgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Medyanın Beşiktaş'a Saldırıları Devam Ediyor!!!

Arkadaşlar az önce Beşiktaş'ın İnternet Sitesine girdim.Ve Kenan Öner'in Fotospor gazetesinde "Tümer'i Aldınız Birşey mi Dedik?" Başlıklı haberi yalanlamasını gördüm ve arşivden küçük bir araştırma yaptım.İşte son bir haftada resmi sitemizde yapılan yalanlamalar...

Click the image to open in full size.
Kenan Öner’den Açıklama
22.09.2006 14:25

Genel Sekreterimiz Sayın Kenan Öner, bugün Fotospor Gazetesi’nde yer alan, “Tümer’i Aldılar Birşey mi Dedik?” başlıklı asılsız haber ile ilgili şu açıklamayı yapmıştır: “Söz konusu gazeteye, Fenerbahçe Spor Kulübü veya oyuncuları Tümer Metin ile Volkan Demirel hakkında hiçbir beyanatım olmamıştır. Haber gerçek dışıdır.
Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım.”

Kenan Öner
BJK Genel Sekreteri

Kulübümüz’den Açıklama
22.09.2006 11:55

Bugün Fanatik Gazetesi’nde “Bettoni Giremez” başlığı ile yer alan haberde iddia edilenler tamamen asılsızdır. Haberde iddia edildiği gibi, Teknik Direktörümüz Jean Tigana’nın arkadaşı Bettoni’nin tesislerimize girişinin yasaklanması asla söz konusu değildir.
Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,
BEŞİKTAŞ JK

Kulübümüz'den Açıklama
19.09.2006 10.59

Bugün bazı internet siteleri'nde
teknik direktörümüz Jean Tigana'nın
başkanımız Yıldırım Demirören ile
kavga ettiğine dair haberler yer almıştır.

Haberlerde iddia edildiği gibi Teknik Direktörü'müz Jean Tigana ile başkanımız Yıldırım Demirören arasında hiçbir olumsuz diyalog yaşanmamıştır.Kamuoyunun bilgilerine sunarız,
BEŞİKTAŞ JK

Kulübümüz'den Açıklama
18.09.2006 12.02

Bugün Fotomaç Gazetesi'nde
"Tigana Gidiyor" başlıklı haberde
iddia edilenler tamamen asılsızdır.

Haberde söylendiği gibi Teknik Direktörü'müz Jean Tigana'nın kulübümüz
ile yollarını ayırması söz konusu değildir.Kamuoyunun bilgilerine sunarız,
BEŞİKTAŞ JK

Atıf Keçeci'den sitemize açıklama

Spor yazarı Atıf Keçeci, sitemizde yayınlanan 'Sinan Vardar istifa mı edecek?' başlıklı haberimizle ilgili açıklama gönderdi.

Sitenizde yayınlanan 'Sinan Vardar istifa mı edecek?' başlıkılı haberde geçtiğimiz pazar günü akşamı Beşiktaş yöneticisi Sinan Vardar'la birlikte İstanbul Erenköy'deki Divan Pub'da görüştüğümüz belirtilmektedir. Sayın Sinan Vardar'la Divan Restaurant'ta bir görüşmem oldu. Ancak Sinan Bey, bana istifa edeceğini kesinlikle belirtmediği gibi altyapı teknik direktörleri Fikret Demirel ve Ömer Gülen'den de şikayet etmedi. Haberin bu şekilde düzeltmesini rica ederim.

Saygılarımla,

Atıf Keçeci

İŞTE MEDYANIN BEŞİKTAŞ'A BİTMEK BİLMEYEN SALDIRILARI...

"İşkence acılar unutulur. Dik yaşamak iz bırakır hayatta..."

Deniz GEZMİŞ
onurozgen Ofline