Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-09-2006, 07:07   #1
odin
B J K

odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lightbulb Bilinmeyen Zip ve Rar dosyalarının Şifrelerini bulma - Resimli Anlatım

Önce programı indirelim.

Download:

Kod:
http://www.hemenpaylas.com/download/100133/Advanced_Archive_Password_Recovery_v3_1_.00_Build_ 42.rar.html

Hakkında...
Arkadaşlar bu Winrar öyle bildiginiz WinRar degil bu modifiye edilmiş şekli nasıl derseniz.Mesela Rar şifresini bilmiyosunuz telaş yok Winrar'ın içine modifiye edilmiş password bulucu bu işi hallediyo.İndirdiginiz Rar dosyası arızamı veriyo telaş yok Winrar'ın içine modifiye edilmiş tamir aracı hemen onarıyo dosyayı.Yani kısacası dostlar anlatmakla bitmez fazla lafada gerek yok buyrun indirin kullanın

Program aşagıdaki modifiyeleri içeriyor

+WinRAR Gold Plus Extras
+RAR Password Cracker v4.11
+Advanced Archive Password Recovery2.20
+CabPack1.4
+UHARC 0.4 BETA GUI v2.0 for WinXP
+Advanced Zip Repair1.6 download
Winrar gold un programlarından olan Advanced Archive Password Recovery 2.20 programını nasıl kullanacağınızı anlatacağım...
Bu Program şifresini unuttuğumuz zip,rar,ace,arj uzantısındaki sıkıştırılmış dosyaların şifresini bulmamızı sağlıyor...

Programı kurduktan sonra seçanakler kısmından language seçeneğini türkçeye çeviriyoruz...

Click the image to open in full size.

Şifresini çözeceğimiz dosyayı seçip hangi koşullarda aranacağını seçiyoruz.
Ben *rar şifresini ckl yaptım bu yüzden küçük harf seçeneğini seçiyorum ve sıralı aramayı seçiyorum...

Uzunluk bölümünden şifrenin kaç karater olduğunu biliyorsak yada hangi uzunluklar arasında olduğunu biliyorsak benim şifre ckl olduğu için 3 şifre uzunluğunu seçiyorum...
odin Ofline   Alıntı ile Cevapla