Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-10-2006, 18:42   #117
outlawwanted

outlawwanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet arkadaşlar yine aynı senaryo ((((aldım sazı elime vurdum teline teline arkadaşlar yapmayın etmeyin lafa nerden başlasam bilmiyorum ama ortada bi gerçek var takımda son vuruş ustası yok yani ailton gibi ailton bak son nancy maçında kaç kere bobo kaleciyle karşı karşıya kaldı atamadı 1 kere gökhan güleç bir kere nobre aynı pozisyonu yakaladı atamadı oysa ailton karşı karşıya kaldığında sol ayağının dışıyla mükemmel bırakıyordu hatırlarsınız boltona attığı golu son vuruş ustası yok her maçta bu kadar rahat pozisyonlar bulamayız hey tigana madem alınan her oyuncudan haberin senin isteğinle alındı peki alınan oyuncular arasında kanatlarda oynayacak kaç oyuncu var nobrenin özelliklerini biliyorsunda neden nobreye göre kanat oyuncusu alıp kampa katmıyorsun nobreye delgado ara pası atsın diyemi nobreyi aldırdın senin tranfer politikanmı yoksa bu yönetimin transfer politikasımı anlamaım ve bu tranferi aklım almadı biri bana banlatsın bir hafta sonra kupa maçımız var sen robert laurenti bir hafta takımda tutuyorsun ailtonu neden kaynaştırmaya çalışmıyorsun TABİKİ GÖNLÜM BEŞİKTAŞIN BAŞARILI OLMASINDAN YANA AMA NE YAZIKKİ BUNLARDA GERÇEK YANİ FORVETTE HAVA TOPU HAKİMİYETİ OLAN Bİ FUTBOLCU VAR AMA SAHADA KANAT OYUNCULARI YOK SAHADA ARA PASI ATABİLEN 2 OYUNCU VAR(delgado ve kle) AMA SON VURUŞ GABİLİYETİ OLAN OYUNCU YOK ..ondan sonra ne olcak beyler kısa kısa geçeyim taraftar bağırmaya başlıcak yönetim istifa yönetim istifa diye yönetim çıkacak biz sonuna kadar tigananın arkasındayız uefadan eleceğiz ve türkiye kupasındanda tigana gitcek yirene biri gelicek oda ben bu takımı kurmadım ama elimden gelini yaparım lig sonuna kadar sonra gelsin yine 15-20 tranfer daha ne olcak bi sene daha böle yaparlarsa sonumuz galloşsaray gibi olur borç batağı TÜM BEŞİKTAŞLILAR GİBİ BEN BU FİLMİ BİR YERDE GÖRMÜŞTÜM AMA HADİ HAYIRLISI HEP DESTEK TAM DESTEK ...))))

evet arkadaşlar ben bu yazımı ne zaman yazdım biliyormusunuz kelime editlenmiştir a üye olduktan tam 1 hafta sonra yazdım yani 22 tem 2006 gibiydi yanılmıyorsam hatta bana özel mesaj gönderenler oldu forumda kapıştığım renkdaşlarım oldu ...ahhhhh ahhhh kime dert yanalım yaaa BU BENİM BAŞKA TOPİC tamam maya tutmadı diyelim sonra aynı filmi seyretmekten bıkıyorum artık kardeşim yönetim istifa sesleri yönetim çıkıyor biz hocomızın arkasındayiz diyip 1 hafta sonra gönderiyor yenisi geliyor bu takım benim kurduğum takım değil deyip futbolcu gönderiyor borç olmuş 100 milyon dolarların üstünde bu saaten sonra geriye dönüş yok bi teknik direktör daha gönderip yenisini getirip 10-15 futbolcu daha alırsak galloş sarayı geceriz ...

Konu GoD of WaR tarafından (01-10-2006 Saat 21:24 ) değiştirilmiştir..
outlawwanted Ofline