Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-10-2006, 02:12   #1
iLHAN-MANSiZ
Guest

iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Angry Terbiyesiz Huggel !..

Türkiye-İsviçre maçında yaşanan olaylardan dolayı ceza alan isimlerden biri olan Huggel, DHA muhabirinin uzattığı mikrofona "Benim Türklerle konuşacak bir şeyim yok" diyerek insanlık kalitesini bir kez daha ortaya koydu

İsviçre milli takımının hazırlıklarını yerinde incelemek için Freienbach'da kampda bulunan İsviçre Milli takımı antremanına giden DHA İsviçre Temsilcisi Zafer Atamer, Eintracht Frankfurt'a oynayan Huggel'e "UEFA kupasında Fenerbahçe ile oynanacak maç hakkında ki görüşlerini almak istemesine karşın Huggel yüksek sesle ve etraftakilerin dikkatlerini üzerineçekecek bir tarzda "Benim Türklerle konuşacak bir şeyim yok, beni rahat bırak" diyerek servis otobüsüne adeta kaşarçasına bindi.

Huggel'in bu davranışı etrafda bulunan İsviçreliler tarafındanda izlenmiştir.
Öte yandan İsviçre Milli takımı teknik direktörü Kubi Khun, Zafer Atamer'in suallerini dosttane bir şekilde cevaplarken "İsviçre milli takımı şu anda çok iyi olduğunu, takımda yanlız Bahramı ile Frei'in hafif sakatlıkları bulunduğunuifade ederken, İsviçre`nin 2008 Avrupa şampiyonasının iddialı takımlarından biri olduğunu söyledi, ayrıca Türkiye'nin finallere katılmasının oynıyacağı grup elemelerinde alacağı neticelere bağlı olduğunu, fakat Türkiye'nin finallere katılacağına inandığın söyledi.

Antrenör Michel Pont ise, "İsviçre milli takımının iyi durumda olduğunu ve son Dünya kupası maçlarında da iyi bir tecrübe kazandıklarını zaten FIFA'nın sıralamasında da 14. sırada bulunmasından anlaşılmaktadır. 2008 Avrupa Şampiyonasının en iddialı takımlarından biri olduklarını söylerken, Türkiye'nin finallere katılacağına inandığını ve temennisininde İsviçre ile Türkiye'nin aynı gruba düsmesini ve oynanacak maçlarla bu iki ülke arasındaki kırgınlıklarına da son verilmesini arzu ettiğini ifade etti.
kaynak http://www.ajansspor.com/haber/155933