Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-10-2006, 14:14   #26
siyahın_zindan

siyahın_zindan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
KANREVAN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bide tigananınkileri analiz edebilirmiyiz..???hıı bide görüyorum hiç maç kaybetmemişiz ilk 8 hafta onu da biliyoduk zaten göstermene de gerek yoktu...bir maç kaybederek o da diyarbakıra şampiyon olduğumuzu... bide yaa şunların bi bonservisini toplasana bi Delgado kadar ediyorlarmı ok birader ???
BURADA SORUN MAÇ KAYBETMEK DEYİL BİRADERİM PUAN KAYBETMEK ADAM DEMİŞKİ LUCE ZAMANINDA BÖYLE PUAN KAYBETMELER YOKTU VE DEMİŞKİ LUCE ZAMANINDA BU KADAR TRANSFER YOKTU BEN OLAYIN MADDİ BOYUTUNDAN BAHSETMEDİM ALINAN FUTBOLCU SAYISINDAN BAHSETTİM ARTI BUNLARA İLAVE OLARAK O TAKIMDA KALBUR ÜSTÜ İLHAN A.DURSUN TÜMER TAYFUR A.YILDIRIM VE SEZON ORTASINDA ALINAN VE BİZİM TARİHİMİZİN EN ETKİLİ ÖN LİBEROSU GİUNTİ VARDI AMA SEN HALA TİGANAYA VE ONUNLA BİRLİKTE İSTİKRARI İSTEYEN BİZLERE ART NİYETLE BAKTIĞIN İÇİN BUNU GÖREMEMEN GAYET DOĞAL HA BU SAYDIĞIM FUTBOLCULARIN MALİYETLERİDE HİÇ ÖYLE ŞİMDİKİLERDEN AŞAĞI KALIR FALAN DEYİLDİ BEN DEMEDİMKİ LUCE KÖTÜ HOCA HİÇ BİR ZAMANDA DEMEM AMA AYNI YEMEK 2-3 GÜN ÜST ÜSTE YENMEZ YANİ İLK YAPILDIĞI ANDAKİ O LEZİZ TADI VERMEZ ARTIK LUCEYİ FALAN SENDE UNUT İSTERSEN. ONUN DEVRİ KAPANDI BENCE