Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-03-2006, 14:35   #1
ayduranumut

ayduranumut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beşiktaş'ın gerçek gündemi

1-Bjk tv adında bir televizyon kanalı var mı.Varsa bu televizyonun görevleri nelerdir?Erotik reklam yayını yapmak ve Alen Markanyan'a program yaptırmak mı yoksa Beşiktaş için büyük önem taşıyan mali kongreyi canlı olarak yayınlamak mı? 2-Mali kongrede neler yaşandı?Kongre salonuna kongre üyesi olmayan mafya bozuntusu kişiler alındı mı?Yine bu kişilere oy kullandırıldı mı?'Kapalının ruhu'nu geri alan çarşı grubunun salonda bulunma nedenlerinin altında neler yatmaktadır?Yoksa bu grup veya grublar sadece bizlerde olamayan! Beşiktaş sevgilerinden dolayımı oradaydılar? 3-Beşiktaş yönetim kurulları ne zaman küçük hesapları bir kenara bırakarak Beşiktaş yönetim kurulunun,iktidarının bütün grup ve derneklerin üzerinde bir organ olduğunu hatırlıyacaklar?Beşiktaş yönetim kurullarını ne zaman galatasaraylılar,fenerbahçeliler değil de gerçek Beşiktaşlılar seçecek?Beşiktaşımız ne zaman 2000 yılından sonra üye yapılan fakat üye aidatlarını kendileri ödemeyen koltuk sevdası için satın alınmış fenerlilerden,galatasaraylılardan,çıkar grublarından ve bunların sorumlularından temizlenecek?Beşiktaş muhalefetinin başkan adayı nasıl oluyorda '1000 kongre üyesinin aidatını ben ödedim' diyebiliyor? 4-Gerçek Beşiktaş medyası,basını,yazarı var mı?Yoksa biz Beşiktaşlılar 'Beşiktaş yönetimini ibra etmiyeceğim' deyip de sayın başkanın Turgay Ciner'le biraraya gelmesi sonrası 'Beşiktaş'ı ibra etmemek Beşiktaş'a ihanet etmektir' ve kongre günü 'müthiş sağduyulu bir mali kongre geçiriliyor' diyen Kazım Kanat(lar)a mı,kongreyi sadece başkanın aziz yıldıram'a verdiği popilizm kokan cevap olarak yansıtan Beşiktaş muhabirlerine mi layıkız?Beşiktaş medyasının araştırmacı programcısı Tuğrul Yenidoğan yönetim ile alakalı gerçekleri ne oldu da birden ortaya çıkardı?Yine aynı kişi nasıl oluyorda yine birden aziz yıldırım ve şekip mosturoğlu'na toz kondurmamaya başladı? 5-Beşiktaş tribünlerini ne zaman hiçbir grup ve dernekle ilişkisi olmayan Beşiktaşı karşılıksız sevebilen,kombinesini alan,maça ailesini getirebilen gerçek Beşiktaşlılar dolduracak? 6-Beşiktaş yönetim kurulları ne zaman reklam amacı gütmeyen,uzatılan her mikrofona konusmayan,Beşiktaşla herhangi bir menfaat ilişkisi olmayan amacı sadece kulube hizmet etmek olan yönetim kurulları üyelerinden oluşacak?Yoksa 'bolton'ı orda da yeneriz diyen,kulübe galatasaraylıları,fenerlileri üye yapıpta bunların üye aidatlarını denetleme günü yatırılmış gibi gösteren yöneticilere mi layıkız?Ya da kulübün önündeki yılların gelirlerini şimdiden çar çur eden futbol şube sorumlularına mı? 7-Gerçekten Beşiktaşı diğer takımlardan ayıran duruşumuzu etiğimizi kaybettik mi?Galiba kaybettik.Yoksa futbol fedarasyonu seçimlerinde Haluk Ulusoy'un amigoluğunu yapma curetini gösteren,camiada bütün bunlar olup biterken hala Beşiktaş başkanı '2007 de adayım'diyebiliyorsa biz herşeyi olmasa da bir çok şeyimizi kaybetmişiz. Saygılar...
ayduranumut Ofline