Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-10-2006, 04:07   #1
Adelaar

Adelaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çarşı'ya ne oluyor!

Herkese karşı olan Çarşı "İnadına Tigana" diyor. Oysa inadına Del Bosque dememişlerdi... İnadına Rıza Çalımbay dediklerini de hatırlamıyorum... Bırakın onu, efsane başkan Süleyman Seba'ya bile inadına sahip çıkmamışlardı... Ne Sergen'e inadına sarıldılar, ne kovulan Feyyaz'a, ne Van'a giden Metin'e, ne Ali'ye, Gökhan'a... Milne'e inadına sarıldıklarını da hatırlamıyorum... Rasim hocaya, Daum'a da öyle... Şimdi "İnadına Tigana" diyorlar... Bu nasıl bir inat (!) acaba? Takım dökülüyor, her maç bir kahır mektubu gibi ama her şeye karşı olan Çarşı, Tigana'ya değil... İlginç... Gerçekten çok ilginç... Beşiktaş, Tottenham karşısında 2-0 mağlup, Runje zamana oynuyor! Hesapsız, kitapsız, doğal tepki veren açık ve numaralı tribünler isyan halinde fakat karşıdan, yani Çarşı'dan tık yok... Tam aksine destek var. Aman ne güzel!!! Keşke hep böyle olsa... Peki daha önceleri neredeydi bu babacanlık!!! Geçen sezon Youla'yı, Çağdaş'ı, Adem Dursun'u kim yuhaladı, ben mi? "Ahmet Dursun, Seba gitsin" diyenler Çarşı'ya sızan F.Bahçeliler, G.Saraylılar mıydı yoksa!!! Herşeye karşı olan Çarşı, komik yenilgileri, skandal teknik adam hatalarını alkışlıyor... Beşiktaş'ı uçuruma götüren Tigana'ya destek veriyor... Yanlış anlaşılmasın, kimsenin yuhalanmasını istiyor değilim, sadece en küçük bir olumsuzlukta, en sert tepkiyi koyan Çarşı'nın Fransız konusundaki esnekliğini anlamış değilim... Ne var acaba bu Tigana'da?.. Yönetim, kovamayacağı için destekliyor bunu anladık da; Çarşı'ya ne oluyor?

Turgay Demir/Fotomac
Adelaar Ofline   Alıntı ile Cevapla