Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-10-2006, 01:16   #207
siyahbeyaz

siyahbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 kişi kalan sakarya ya İnönü'de bu taraftar önünde bir tanecik bile gol atamıyorsak lütfen taktikten falan bahsetmeyin. Bakın galip gelmekten fark atmaktan bahsetmiyorum. Gol atmak. Bunca para harcanıp alınan futbolcular zayıf ve eksik bir takım karşısında kendi özelliklerini ön plana çıkarıp bir gol bile atamıyorsa yazık. Tamam bende Tigana'nın oynattığı sistemin yanlış olduğunu düşünüyorum ama yıldızlarda bazen ortaya çıkar ve maçı alır götürür. Ben maçı almalarını bıraktım bir gol istiyorum ya. bu Rico, Delgado, Bobo, İ.Akın bu şartlarda bir gol atamayacaksa ne zaman atacaklar . İbrahim Akın'a en çok inananlardan biriydim ama bugün benim için Akın bitmiştir. Tamam sağda oynamış olabilir ama attığı bazı paslarda arkadaşlarının alamaması için art niyetli olarak attığını bile düşünecek seviyeye geldim. Umursamaz bir tavır içindeydi. Birde ben Rico'yla Delgado'nun bildiğimiz o izlediğimiz iyi oyuncular olduğundan şüphe etmeye başladım acaba bize muadilini mi verdiler? Özellikle Delgado'nun yaptığı pas hataları delirtti beni. Napalım kaderimiz KARA Kartallı olmak. Olsun biz yine de tam destek vereceğiz ama biraz iyi oyun bizimde hakkımız. İnşallah birşeyler olurda uefaya harika bir takım izleriz, gerçek Rico'yu Delgado'yu bulur getiririz neredelerse bende utanırım bu dediklerimden.
siyahbeyaz Ofline