Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-10-2006, 00:10   #252
{ThE DieSeL...}}
Banned

{ThE DieSeL...}} - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
onurozgen´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Abi maçı izliyorum dk 82 tamam mı?İ.Üzülmez kendini yırtıyo çıkın ileri diye bağırıyo.Baktım Tigana aynı anda A.Tandoğan'a eli ile dur orada yerini kaybetme diyo.Ya şimdi Allah aşkına bir düşünün.Sen kendi sahanda oynuyosun,rakip 30.dk'dan biri 10 kişi,ileride sadece M'Bayo var ve sen bu adama 4 tane savunmacı veriyosun.İleri çıkmak isteyen oyuncuları da engelliyorsun.E o zaman kusura bakma Tigana,seni ne kadar desteklesem de bu maçın sorumlusu sensin.Bir takım 90 dk boyunca 4-3-1-2 oynar mı ya?Ne aşık mışsın bu sisteme?Hadi oynuyosun bu sistemle iyi hoş güzel bari gereği gibi oyna şu sistemle.M.Sedef,Serdar,Fahri üçlüsüyle olmayacağını anla artık.Nasıl kenarda dayanıyorsun bu adamlara anlamıyorum?Bir de yedek kulübesine bak: Ricardinho,İ.Akın,A.Güneş...Ya bu adamlar banko oynaycak adamlar,sen eğer her maç M.Sedef'i çıkarıp Brezilya Milli Takımı'nın yıldızı Ricardinho'yu onun yerine alıyorsan seni kimse ciddiye almaz.Sistem falan dersen gülerler bir de.Futbol iyi futbolcu ile oynanır Tigana.Bunu en iyi senin bilmen gerek.Sen değilmiydin Giresse,Platini,Fernandez gibi üç beyin ile Avrupa'yı kasıp kavuran.Şimdi kendi futbol geçmişine,kazandığın tüm başarılara ihanet ediyorsun.Yapma Tigana toparlan artık.Biraz cesur ol.Sen Beşiktaş'ın antrenörüsün.
heh helal be biradeş şöle de gör doğruyu işte.62 dakika 10 kişi kalmış bir takımın tek forveti var ve dakka 80 küsür olmuş hala başında 3 veya 4 adam bekliyor,sonrada arkasında durun bu hocanımn diyorlar.İlk yarıda değişiklik yapılamaz die bir kaidemi vardır,10 kişi kalmışlar işte al ricoyu o zman,illa bekle sen ilk yarınınbitmesini..