Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-11-2006, 15:40   #1
AloneWolf

AloneWolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Question Bükreş Maçının Kadrosunu Kim Yaptı..?

Kimse kimseyi kandırmasın bu maçdan önce Tigana'nın iddiası şuydu ; benim sistemimde futbolcu değişir sistem değişmez ,ayrıca Delgado & Ricardinho birlikte oynamaz diyordu.Peki sistemi neydi ,kesinlikle ikili forvetten taviz vermiyordu , öyleki buca maçında takım 10 kişi kalmasına rağmen yinede forvetlerin birini çıkarmadı , bir başka ısrarı baki ve sedef vazgeçilmez prensleriydi.Peki Bükreş maçında neler değişti , değişmeyen sadece Tigananın ismiydi , nerdeyse geri kalan herşey değişmişti , neydi bunlar derseniz , Tigana'nın yanyana oynayamaz dediği sambacı & tangocu ikisi birden sahadaydı ,koray sağda toraman gerçek yerindeydi en önemliside tek forvetti , bu oyun şablonunda tek eleştirilen şey koray'ın serdar'ın yerinde serdar'ın koray'ın yerinde oynaması gerektiğiydi , bu eleştiride son derece mantıklıydı , peki bu sistem sizede birşeyler hatırlattımı , mesela sinan engin başkana akıl vermiş olabilirmiydi , hani son günlerin modası febe başkanının zico'ya müdahalesi gibi , ben Tigana'ın 3 günde bu kadar değişeceğine inanmıyorum.Öyle yada böyle bu müdahale işe yaradı , şahsen ben akşam yenilirken bile maçdan zevk aldım ve ileriye umutla bakıyorum , yalnız tek endişem Tigana'nın karizmasının çizilmesi (Gazetecilerin bir basın toplantısında mösyö Tigana hani sizin sisteminizde futbolcu değişir sistem değişmezdi ne olduda değiştirdiniz derse , ne cevap vereceğini çok merak ediyorum)