Konu: baskın!!!
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-11-2006, 11:33   #1
UFUK_ÇARŞI

UFUK_ÇARŞI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

baskın!!!

Baskın var! Click the image to open in full size.Yönetim garsoniyer ev tutukları ihbarı gelen 7 oyuncunun peşine düştü. Şüphelenilenlerden 5’i suçsuz bulunurken, Kleberson ve genç Aydın yapılan takip sonucu yakayı ele verdi. 27.11.2006

Click the image to open in full size.
Beşiktaş yönetimi sezon başından beri bazı oyunculardaki düşüşün sebebini çok gizli bir operasyonla gün ışığına çıkardı. Geçtiğimiz günlerde takımdaki bazı futbolcuların hovardalık ettiklerine ilişkin gelen dedikodu ve ihbarları göz önünde bulunduran Siyah-Beyazlı yönetim, şüphelendiği 7 oyuncuyu gözlem altına aldı. Fakat ihbarların geldiği 7 oyuncudan 5’inin özel hayatlarında bir sorun görmeyen yönetim diğer iki oyuncuyu takip etmeyi sürdürdü. Yapılan detaylı araştırmalar sonrasında son haftalarda bariz bir form düşüklüğü gösteren Kleberson ve genç Aydın’ın özel yaşantılarına dikkat etmeyip kendilerine garsoniyer ev tuttukları sonucuna varıldı. Bunun üzerine hemen harekete geçen yönetim kurulu ani bir baskınla 5 aylık peşinatları yatırılan evi boşalttırdı. Ayrıca genç Aydın’ın geçtiğimiz günlerde aldığı ve başına dert olan son model Mercedes araba da satıldı ve konu bir daha açılmamak üzere kapandı.

Orhan YILDIRIM