Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-11-2006, 03:21   #26
iLHAN-MANSiZ
Guest

iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kranjcar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
hayır bu kişi serhat akın arkdaşlar ben bizzat sordum ayrıca serhat çokta iyi bir Beşiktaşlı olduğunu biliyorum
Daum'un Serhat Aşkı..

Almanya İkinci Lig takımlarından FC Köln’ün yeni teknik direktörü Christoph Daum, Serhat Akın’ı gündemine aldı.

Van Holsbeeck, "Bilgimiz yok"
Alman teknik adam, Belçika Birinci Ligi takımlarından Anderlecht’te forma giyen Serhat Akın’ı FC Köln’e transfer etmeyi planlıyor. Anderlecht Kulübü Menajeri Herman Van Holsbeeck, transferle ilgili olarak yaptığı açıklamada, Anderlecht Kulübü’nün bu konuyla ilgili bir bilgisinin olmadığını belirterek, "Serhat’a ilgi varsa kulüp olarak transferde çok sert bir tutum sergileriz. Bu konuda, şartlarımızı lehimize kullanacağız" dedi.

Serhat, "Anderlecht hala benim kulübüm"
Öte yandan, Almanya’da tedavi olan yıldız futbolcu Serhat ise kulübüne karşı herhangi bir kırgınlığının olmadığını söyledi. Devre arasında Anderlecht Kulübü’nden ayrılmayı düşündüğünü belirten Serhat, "Ben çocuk değilim. Anderlecht hala benim kulübüm ve patronum. Ayak bileğimdeki sakatlık geçtikten sonra antrenörüm Vercauteren ve kulüp menajeri Van Holsbeeck ile masaya oturup bir çözüme varacağız" diye konuştu
kaynak e-kolay.net> Fanatik