Konu: Nihat yuvaya
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-11-2006, 01:54   #34
sonatcan
Banned

sonatcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
iLHAN-MANSiZ´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sen eyer liginin avrupa standartlarında olmasını istiyorsa kaliteli oyuncuları takımlarda tutmayı deniceksin ve kaliteli oyuncuları getireceksin...Nihat BJK mize hizmet etseydi Emre gs de kalsaydı ve diğer lejyonerlerimiz türk futboluna hizmet etselerdi sence ligimizin kalitesi artmazmıydı..gs avrupayı salladığı dönemde elinde çok iyi oyunculkar vardı...onlar gititkten sonraki hali ortada..o yüzden işte gitsin önünü açalım falan bana saçma geliyor..tamam gurur duyuyoruz orda başarılı olduğu için ama bende kesinlikle BJK mizde kalmasını bizim başarımız için emek sarfetmesini isterdim...
Benim icin Türk milli takimin basarisi besiktasimin basarisindan önce gelir.. Bu nedenle Ne emre GS ye gelsin ne de Nihat Besiktasimiza gelsin.. Besiktas benim canimdan bir parca.. ama milli duygularim Canim dan da degerli.. En büyük kuluplere daha cok futbolcu gönderelim ki deneyim kazansinlar.. Ki Milli takim hak ettigi yere gelsin ve o noktada kalici olabilsin.. Ligin kalitesi öyle 2 - 3 takimin kaliteli oyuncu bulundurmasi ile olmuyor.. Ligimizin kalitesinin nasil artacagi ayri bir tartisma konusu, bunun icin uygun bir topic acilirsa -varsa ben bilmiyorum linkini verin- orada tartisiriz fikir olarak..

Hangi ülkede cumhuriyetin icinde cumhuriyetcik oldugunu iddia eden futbol takimi var..