Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-12-2006, 12:42   #1
ferro1903
Banned

ferro1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tigana "Tek Başınayım"

Beşiktaş’ın Fransız hocası Jean Tigana, yönetime sitem etti: “İstanbul’a istekli geldim ama artık kendimi yalnız hissediyorum. Başkan Demirören ve Aksu’nun daha fazla destek olmasını beklerdim. Yine de Beşiktaş’ı çok seviyorum.”

Beşiktaş’ta kazandığı maçlar sonrası bile tartışılan Fransız teknik direktör Jean Tigana, kulüpte kendisini kollayan kimse olmadığını söyledi. Brugge maçı öncesi avukatıyla düzenlediği basın toplantısıyla gündeme oturan Tigana, Vatan’a konuştu. Geleceği tartışılan ve yerine Mircea Lucescu’nun takımın başına geçeceği iddia edilen Fransız hoca, önemli açıklamalarda bulundu: “Yaşananlardan dolayı çok üzgün ve sıkıntılıyım. İnanın, buraya çok büyük bir istekle gelmiştim. Genç bir kadro yaratıp, bu isimleri Türk Milli Takımı’na kazandırma düşüncesindeydim. Ama maalesef bunları yaparken büyük zorluklarla karşılaşıyorum. Özellikle de son zamanda iyice üstüme geliyorlar. Bu yüzden kırgın ve üzüntülüyüm

‘BAŞKAN DA YIPRANDI’
Kendimi gerçekten çok yalnız hissediyorum. Bu zor günümde başkan Yıldırım Demirören ve 2. başkanımız Murat Aksu’dan biraz daha fazla anlayış ve destek beklerdim. Belki onların da kendine göre düşünceleri vardır. Ancak kesinlikle kırgın değilim. Benim istediklerimi yapmak için çalıştılar, sağolsunlar. Doğal olarak başarısız sonuçlar alındığı zaman, Başkanımız da yıpranıyor. İşin gerçeği, bana karşı yapılanlara karşı beni kollayan kimse yok. Herşeye karşın pes etmeyeceğim ve takımımı iyi yerlere getirmek için savaşacağım. Ama istenmezsem de gitmesini bilirim. Leverkusen karşılaşmasına avantajlı olarak gideceğiz. O maçı kazanarak, gruptan çıkacağız. Kazanırsak dimdik dolaşırız. Ama esas pay bende değil, oyuncularım da olur. Tek üzüntüm orada kontratak oynayacağımız için cezalı İbrahim Akın’ın olmaması. Gerçekten onu çok arayacağız. Ben yine de umutluyum

KADERDE VARSA OLUR’
Bu arada yerime bir başka hoca geleceği şeklinde gazetelerde isimler çıkmasına da aldırmıyorum bile. Ne yapalım, kaderde varsa, olur. Bu maalesef bütün teknik adamın başına gelebilecek bir olay. Yine de yönetim ve taraftarımız şunu iyi bilmeli, Beşiktaş’ı çok seviyorum, başarılı olmak için çalışıyorum. Yeter ki bana zaman ve sabır göstersinler. Yönetim ile aramda kesinlikle bir sorun olmaz.”

vatan

Forum Kurallari İçin Tıklayınız
ferro1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla