Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-12-2006, 02:15   #1
iLHAN-MANSiZ
Guest

iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arrow "Sheva Dokunulmaz Değil!"

Chelsea menajeri Jose Mourinho, sezon başında Milan'dan alınan Andriy Shenchenko hakkında çarpıcı konuştu.. Ukraynalı golcünün dokunulmaz futbolcular arasında olmadığını belirten Portekizli, "Eğer takımı kimlerden kuracağımı Abramoviç söyleyecekse Stamford Bridge'den ben ayrılırım" dedi

José Mourinho’nun sivri dili bu kez de 30 milyon sterlin karşılığında sezon başında Milan’dan alınan ancak beklenen performansı bir türlü sergileyemeyen Andriy Shevchenko konusuna değindi. Shevchenko’nun dokunulmaz olmadığını belirten Mourinho “Takımın sahibi Roman Abramovich kadroyu kurarken bana müdahale edecekse Stamford Bridge’den ben ayrılırım” dedi.

“Takımda dokunulmaz oyuncular var; Makelele, Essien, Frank Lampard, Michael Ballack, John Terry, Ricardo Carvalho, Ashley Cole veya Drogba, bu oyuncular dokunulmaz. Onları dokunulmaz kılan da performanları” diyen Mourinho, Shevchenko’nun performansı itibarıyla bu oyuncular arasında bulunmadığını belirtti.

Takımın patronu Abramoviç’in yakın arkadaşı olan Shevchenko’nun bu özelliği sayesinde dokunulmazlar arasına giremeyeceğini söyleyen Mourinho “Eğer bana kimi oynatacağım söylenirse takımdan ayrılan ben olurum, bu kesin” dedi
kaynak http://www.ajansspor.com/haber/162116