Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-12-2006, 23:50   #337
themadpol

themadpol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Blackbener´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
1.Kleberson geldigin gibi git artik yerinde ben oynasam daha yararli olurum be

Tigana gene yanlis yapti ama gene destek lazim...

Ali tandogan da bisey yapamiyor bize gelmeden once turkiyenin en iyileri bize geldiklerinde ne oluyor bende anlamadim ama sonuyolar...

Runje super mac cikardi defans hatalar yapinca bos kaleye iki gol yedik..

Koray vasati asamiyor devre arasinda libero ya transfer lazim koray baki yedege....

Burak biseyler yapmaya calisti belkide basarili oldu

Bobo cok iyiydi cok yanliz kaldi...

Rico icin yorum yok en iyi oyuncularimizdan

Deli de biraz iyiydi sol kanattan bi kac orta yapti nerden ogrenmisse artik....

SERDAR KURTULUS helal olsun be kocum takimin en iyisiydin allah razi olsun tam taraftarin istedigi gibi kosan mucadele eden bir oyuncu...

Toraman vasati asamadi gene hatta kotuydu de diyebiliriz ama sucu yok o sag bek degil...

Nobre bildigimiz nobre kosuyo mucadele ediyo helal olsun ona da..

Gokhan gulec kleberson gibi derhal postalanmali fazlalik bu takimda , kenan , serdar ozkan veya mehmet sedef onun yerini cok kolay doldurur....

baya doğru şeyler yazmışın ama bunlar hariç:

birincisi tandoğan bu maçta kötü sadece çünkü o hoca denen herif onu sol kanatta oynattı.
ikincisi nobre buna bu adamı savunmayın artık. bu adam forvet felan değil savşacaksa eğer hoca denen bozma onu önliberoda oynatsın. orda top çalar hiç olmasa. forvet dediğin adam gol atacak.
kleberson denen milyarlık eşşek bir an önce defolup gitsin.
tigana denen töbe töbe hoca artık öğrensin şunu beraberliğin yettiği yerde ve takım iyi oynarken bobo iyi oynarken oyundan çıkarıp yerine forvet olduğu şüpheli olan nobreyi ve gökhan güleçi alıp takımın mücedele gücünü düşürmesin. Fahri denen adamın ne suçu var merak ediyorum ulan salak herif alsana fahriyi ortasahada savaşsın. ben savunmayı forvetlerlemi yapacam. dangalak herif ya. destek ver demirören destek bu herife. kaldı elinde lig. ama merak etme bu herifle oraya da havlu atmak en fazla 5 hafta sonra olur. belki ozaman gönderirsin ama tren yine çoıktan kaçmış olur........
themadpol Ofline