Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-12-2006, 01:05   #5
kralcarsi_gökhan

kralcarsi_gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation Herkes Mail yazsin

Arkadaşlar perşembe günü karşımızda hakem görünümlü 1 leverkusenli vardı.Maçın 77.dakikasında verdiği kararla beşiktaşımızı elinin tersiyle uefanın dışına etti,bizim fenerbahçe gibi maalesef bir basınımız yok.Dolayısıyla kendi işimizi kendimiz halletmeliyiz ve sesimizi bu haksızlığı herkese duyurmalıyız.İnternette bu hakemin resmi sitesine rastladımwww.paparesta.com

Kendisi fikirlerinizi ve ilgilerinizi bilmek istiyorum,yorumlarınızı ve sorularınızı aşağıdaki e-mail adresine gönderebilirsiniz diyor.İşte adres
[email protected]

Ben aşağıdaki maili gönderdim isterseniz sizde aynısını ya da yine kibar şekilde yazılmış başka bir mail gönderin.B eşiktaşın büyüklüğünü anlasın,sakın küfürlü mesaj göndermeyelim.

Firstly, we want to thank you because of your match management the match between BEŞİKTAŞ and leverkusen(!)
We want to ask you that do you have pangs of conscience because of your manipulation?
İf your decisions on the pitch was right,BEŞİKTAŞ would be uefa cup1/16 finals and maybe we woulde be champion of cup.Do you know BEŞİKTAŞ history?BEŞİKTAŞ was founded at 1903 and we have glorious bygone.Do you know we are the third club which is the champion at 100.year.Maybe you pushed us out of uefa cup,but you will hear our fame and and name in the following years.We hope we will be in the champions league next year and we don't want to see you on the pitch at our matches.And good luck to you in your life,please retire from refereeing.

WE ARE BEŞİKTAŞ FANS GROUP ÇARŞI

türkçesi de aşağıda

Öncelikle size dünkü beşiktaşla leverkusen arasında oynanan maç yönetiminizden dolayı teşekkür etmek istiyorum(!)
Dünkü maçtaki manipülasyonunuzdan dolayı vicdan azabınızının olup olmadığını sormak istiyoruz.
Eğer dünkü kararlarınız adil olsaydı BEŞİKTAŞ 1/16 FİNALLERDE OLACAKTI ve belkide uefa kupası şampiyonu olacaktı.Beşiktaş tarihini biliyormusunuz?Beşiktaş 1903 de kuruldu ve şanlı bir maziye sahiptir.Peki bizim 100.yılda şampiyon olan dünyada 3.takım olduğumuzu biliyormusun?Belki sen bizi uefa kupasının dışına ittin ama sen bizim ünümüzü ve adımızı önümüzdeki yıllarda duyacaksın.Önümüzdeki yıl şampiyonlar liginde olacağımızı umuyoruz seni maçlarımızda sahada görmek istemiyoruz.Ve sana hayatta bol şanslar diliyoruz ve lütfen hakemliği bırak.

BİZ BEŞİKTAŞ TARAFTAR GRUBU ÇARŞIYIZ

ALINTI: forzabesiktas

вєηιм кσякυм öℓмєк ∂єgιℓ, ѕєη∂єη Aуяι кAℓмAк..!
kralcarsi_gökhan Ofline   Alıntı ile Cevapla