Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-12-2006, 17:37   #1
onurozgen
Banned

onurozgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BJK TV'ye Çıkan Beşiktaşlı Yazarları Kim Seçiyor?

Gençlerbirliği mağlubiyetinden sonra "Futbol Analiz" programında gerçekten çok üzüldüm.Üzüldüm çünkü Beşiktaş'ı yazan,tartışan spor yazarlarının bakış açılarını gördüm bir daha.Hepsinin spor tabelasına göre yorum yaptığını gördüm ve kahroldum.Hayri Ülgen,Adem Yılmaz,Adnan Dinçer...Hepsi Gençlerbirliği mağlubiyetinden sonra Tigana'ya adeta savaş açtılar.Merak ediyorum bu Beşiktaşlı yazarlarımızı kim seçip de koyuyor BJK Tv'ye anlayamıyorum.Ve sunucu Erdem abi de çok hayal kırıklığına uğrattı beni.Adem Yılmaz telefon bağlantısında Tigana hakkında "Tazminatı için kalıyor Beşiktaş'ta" dedi.Erdem abi de "Evet,evet..." diyerek adeta onayladı bunları.Kötü hoca diyebilirsiniz,futbolu bilmiyor diyebilirsiniz;ama bu dediğiniz ********liğe girer.Ve ben de Beşiktaş'ın hocası Tigana'ya bu lafı ettirmem.Yazıklar olsun onların Beşiktaşlılığına.Adem Yılmaz nereden biliyormuş ki Tigana'nın tazminatı için kaldığını.Kendisinden mi duymuş?İnsanları karalamak bu kadar kolay mı olmalı?Yazıktır,günahtır.
Son sözüm,lütfen artık Büyük Beşiktaş Kulübü'ne yakışır programlar yapın ve yakışır insanlar çıkarın şu programlara.Yoksa yakında BJK Tv'yi izleyen bir Beşiktaşlı kalmayacak...

"İşkence acılar unutulur. Dik yaşamak iz bırakır hayatta..."

Deniz GEZMİŞ
onurozgen Ofline   Alıntı ile Cevapla