Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-12-2006, 12:48   #51
gulcemal
Eagle dragging on Smoking

gulcemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Jcole´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Zamanında yayımlanmış yorum ve yazılara bakıldığında senin yukarıda yaptığın yorumların hemen hemen aynıları Luce için söylendi,Bosque için sölendi, Rıza için söylendi...Şimdi de Tigana için söyleniyor.

Dün Luce'ye "gitsin" diyenler, bugün ona gelsin diyor. Dün "Bosque gitsin diyenler", şimdi "kalsaydı, herşey çok farklı olurdu" diyor. Bugün de "Tigana gitsin" diyenler, gelecek adamın takımı sokacağı halden sonra" tİGANA KALSIN" diyebilirler ama çok geç olur.

Üzgünüm ama, ben de bu masalları 3 senedir dinliyorum, "ooo, beceremiyor gitsin, yaramaz gitsin vs." YOK ARKADAŞIM ARTIK, BUNDAN SONRA KİMSE GİTMESİN. BU SENE DE "GİTMESİN" DİYENLERİN YILI OLSUN. BİZ "O ,BU, ŞU GİTSİN" DİYENLERE 3 YILDIR SABREDİYORUZ. RESMEN BU!!! BU SENE DE SİZ SABREDİN!!!

"Zıplayan top" sendromunu bilirsiniz. Ne kadar dibe vurursan, o denli hızlı yukarı çıkarsın. Sanırım henüz dibe vurmadık, ama sizin bu tavır ve davranışlarınız nedeniyle hem maddi hem de manevi dibe vurucaz... Tabi eğer dibi bulabilirsek...
Ben şahsım olarak lucenın gelmesını istemiyorum ayrıca besıktastan neden gittiğinide çozemedım,Del bosqenın gitmesine o gun de karşıydım bugunde ,rızaya gelınce ben takımın başına hiç getirmezdim yani fikirlerimden dönmüş değilim
Benim tiganaya şahsen bir kinim yok senın dediğine yumaşak bir bakış getirirsek ancak sunu soylıyebılırm :Takımdaki problemin sebebini forum olarak battığımızda %95 kişi tigana ve yetersiz futbolcular diyor yani futbolcu takviyesiyle bile takımın rayına oturamıyacağını düşünüyor cunku tigananın sistem kurgusu ve oyuncu seçimi yanlış bulunuyor diğer taraftan % 5 ise tiganaya sabır ve oyuncu takviyesiyle düzlüğe cıkabıleceğine inanıyor tigananın sistemınde problem olmadığını düşünüyor
Sonuç olarak tiganaya 5 sene sabredersenız takım rayına oturur ama 5 senede takımı bozmadan sabredersen o takımı dedem bile idare eder yani td.nin extra bir özelliği gerekmez bugun sultans of dance gurubu sayısız ödül aldı ama arkadaki gizli gercek danscıların 4 sene boyunca dış dunyayla ilişkilerinin kesik olması ve beraber yaşamaları, hatta çogu içlerinden dansçılarla evlendi ve suan nefes almaları bile aynı mukemmel uyum var bizim takımda zaman la alışacak attığı pasları bile önceden hissedecek yani o bu şu değil tek ve kesin çozum takımı bozmadan takvıye yaparak sabır etmek ama tiganayla ama denizliyle.....

gulcemal Ofline   Alıntı ile Cevapla