Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-12-2006, 12:47   #5
özgür_1903
Kıdemli Kartal

özgür_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ligde ve Avrupa’da Şampiyon Olacağız"
26.12.2006 09:27

Beşiktaş Cola Turka Bayan Basketbol Takımımız'ın yeni transferi Sırp Lara Mandic, internet sitemize yaptığı açıklamada, "Hem ligde hem de Avrupa'da şampiyon olacağız" dedi. Dün akşam BJK Akatlar Spor ve KÜltür Kompleksi'ne gelerek takımla birlikte çalışmalara başlayan Lara Mandic internet sitemize iddialı açıklamalar yaptı. Mandic, "Beşiktaş çok iyi bir takım ve iyi oyuncuları var. Bütün kariyerim boyunca hep iyi takımlarda oynadım. Beşiktaş'ı da bu yüzden tercih ettim" dedi.
Türkiye ligleri hakkında pek fazla bilgisi olmadığını belirten Mandic, "Beşiktaş'ın Türkiye liginde ikinci sırada olduğunu ve Avrupa Kupası'nda da çok iddialı olduğunu biliyorum. Ben de hem ligde hem de Avrupa'da şampiyon olabilmek için elimden geleni yapacağım. Dışarıdan bakıldığı zaman genellikle sakin biriyimdir, fakat içimde fırtınalar kopar. Gelmeden önce Beşiktaş ile ilgili öğrendiğim konulardan birisi de taraftarının çok ateşli olduğu. Onların bana vereceği destek ile ben daha iyi oynayacağıma eminim. Hep birlikte hem ligde hem de Avrupa'da şampiyonluk yaşayabiliriz" diye konuştu.
Click the image to open in full size.