Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-12-2006, 11:44   #63
iLHAN-MANSiZ
Guest

iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Jcole´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne Samet, Ne Ertuğrul, ne de Ersun. Bu adamların dünya futboluna kattığı ne var?? Hiç!! Çalıştırdıkları takımlara baktığınızda, ilk haftalar sürekli çıkış, akabinde sürekli düşüş!!

Ne oldu?? Ersun'un Manisasından üstteyiz.
Ne oldu?? Ertuğrul'un Kayseri'sinden üstteyiz.
Lazaroni Trabzon'u bıraktığında puan farkı pek yoktu. Ziya geldi de ne oldu?? Battıkça battılar...

Her içimizden yetişmiş adamın, bilgi ve beceri bakımında ful donanımlı mıdır??

Hem Beşiktaş'ın hedefleri büyük diyoruz, hem de vizyonu dar adamların eline bırakmaya çalışıyoruz.

Del Bosque'nin de, Tigana'nın da geliş amacı, belirtilen hedef doğrultsunda takımı hazırlamak.

Ama yönetim bu hedefleri bize yani taraftara ayrı, TD'ye ayrı konuşuyor anladığım kadarıyla...
sen Ersunun Manisası , Sağlamın Kayserisi ile kendini bir tutuyorsan ben sana hiç birşey demiyorum...Dedim ya bazı zihniyetler bizi anadolu klübü sanıyor diye...biz eskiden 3 büyüklerle karşılaştırılırdık , onlarla değerlendirilirdik şimdi değerlendirilen takıma bak..bu lafların üzerine birde hedef küçültüyoruz diyene bak....ben zaten Türk hoca olsun mutlaka demedim...Benim ilk tercihim Lucescu o olmuyorsa avrupada vitrini olan bir hoca gelsin dedim...ama şu durumda o saydığın isimler şuan BJK de olsalar Tigananın BJK sinden daha iyi bir yerde olacaklarından eminim...