Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-12-2006, 16:44   #3
onurozgen
Banned

onurozgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Markus Münch´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Murat Aksu'nun adamı değil mi Mehmet Ekşi. Ne yapmış da orda duruyor hala. Şu işe bakın profesyonel isimler varken kimlere kaldı Beşiktaş'ın altyapısı. Eğer doğruysa söylediklerin Caner 4 milyon euroya gitti CSKA'ya, Serkan için Bursa keza 4 milyon euro istiyor. Biz bile TVden seyrederken ne kadar kaliteli topçular olduklarını görüyoruz bu oyuncuların, altyapı hocaları nasıl oluyor da beğenmiyorlar. Ve bu adamlar doğru düzgün bir oyuncu çıkaramadılar, bunlara rağmen görevlerinin başlarındalar. Bunların hesabını versinler, bana kalırsa görevlerine son verilsin, tekrar profesyonel bir yapıya kavuşturulsun Beşiktaş'ın geçmişte çok övünülen altyapısı.
münch kardeşim.Bak çok net söylüyorum.Babam 2 yıl kadar BJK altyapısı Ege Bölgesi koordinatörlüğünde görev yaptı ve Caner'i 2002 yılında getirdi Fulya'ya.Ben de birlikte geldim İstanbul'a babam ve Caner ile.Seçmelerin başladığı gün aynen olayı anlatıyorum sana bak.Çift kale maç başladı tamam mı,Caner'de oynuyor.Bizim Mehmet Ekşi sahayı tam karşısına alacak şekilde izleyeceğine gidiyor köşeden izliyor.Niye mi?Eee karşı tarafta güneş var da etkilenmesin diye.Ayda 10 milyar maaşı almayı biliyor ama...

"İşkence acılar unutulur. Dik yaşamak iz bırakır hayatta..."

Deniz GEZMİŞ
onurozgen Ofline   Alıntı ile Cevapla