Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-12-2006, 16:28   #45
guelinho
Guest

guelinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
aysberg1937´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar ben size katılmıyorum ben alınmasından yanayım.niye derseniz tabi söylendigi fiyat dogruysa yani 1,5milyon dolarsa gelsin zaten pazarlıkla beraber 1milyon dolara düşer sanırım bence bu para cok degil çünkü bu paraya anadoludan oyuncu bile alamazsın kimi istesek 2 milyon euro dan asagı degil(Türk oyuncular için)djemba kendini kanıtlamış ama düşüş yasamış bi oyuncu yaşı da gayet iyi.geremiye onay veren arkadaşlar djembaya niye karşı cıkıolar anlamıyorum çünkü geremi 2-3 yıldır kulübenin camlarını siliyo yedek kalıyo.arkadaşlar sunu unutun avrupada formda olan bi oyuncuyu getiremeyiz getriririz dersek laf salatası yapmış oluruz bence djemba alınmalı çünkü fiziki yapısı manyak tam bir ön libero oyuncusu bence eger bu fiyatlar dogruysa yüzde yüz alınmalı

bence cok dogru bi yaklasim...gecen sezon almanya'in ikinci lig takimi rw essende oynayan bi ali bilgin icin 2 milyon isteyenler var.. fiyata karsi cikan olmaz zaten bence, asil sorun aradigimiz oyuncu mu.. bana sorarsaniz ben djemba djemba yi manchester zamanindan hatirliyorum ve isabetli bir transfer olur, ama o da iki sene önceki hali... kleberson iki senede nereye geldi onu da gördük... neyse hayirlisi olsun..

Konu guelinho tarafından (29-12-2006 Saat 16:30 ) değiştirilmiştir..