Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-04-2006, 22:40   #5
kumandaci

kumandaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
tribertia´isimli üyeden Alıntı
Yeni sezon için "umutların tazelendiği" buluşma öncesi Yıldırım Demirören Hürriyet’e içini döktü, önemli mesajlar verdi:

Şampiyonluk değil iyi futbol sözü

Elbette her zaman amacımız şampiyonluk. O yolda mücadele. Ancak onun kadar önemlisi iyi futbol. Keyif veren futbol. Taraftarımızın gurur duyacağı futbol. Tigana da aynı görüşte. ’Başkan’ dedi, ’ben şampiyonluk sözü vermiyorum. Ama başa oynayan, mücadele eden, koşan, gençleri ile taraftarların yenilse bile tribüne çağırıp alkışlayacağı bir takım yaratırım’. Bizim istediğimiz de bu.

Demirören’den anlamlı çağrı: Önce dostluk

Ben kendi taraftarlarıma bu mesajı veriyorum. Önce güzel mücadele ve keyif. Barış ve dostluk" diye konuştu

kaynak:hürriyet
Sayın başkan gene herzamanki gibi saçmalamışsın.
Şampiyonluk sözü değil ,iyi futbol sözü veren teknik direktörün işine hemen acilen son vermek gerek.
Gelecek yıl şampiyon olamadığında bahanesini herif şimdiden hazırlamış.
Akıllı ol başkan.
Tarihe iyi futbolu iyi oynadı diye geçirmiyorlar.Şampiyonlukların sayısı ,aldığı kupaları geçerli oluyor.İyi futbolla avrupaya çıkılmıyor.Şampiyon olunca Şampiyonlar ligine gidiliyor.
Erkekseniz "İyi futbol oynayarak şampiyon olacağız.Biz bunun sözünü veriyoruz" diye Ne o Tigana ile sizi sıktımı şampiyonluk.
Başaramıyacaksanız yol yakınken ikinizde klüpten elinizi ayağınızı çekin.
kumandaci Ofline