Konu: bjk
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-01-2007, 17:19   #1
güzelkiz

güzelkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bjk

son haberleri okuduktan sonra, böyle bir yazi yazmak geldi icindem...son haberlere göre, besiktas futbol takiminin kampinda, tigana cok neseliymis, oyuncular cok mutluymus falan filan.... simdi düsünüyorum, ilk yari biterken medya kaos ortamindan bahsediyordu, birden bire noldu bu takima??? medya konusu bir yana... sezon baslarken, besiktasin kampindan ayni sekilde bahsediyorlardi...besiktasin ikinci bahari falan, süper kupayida alinca, kimse bizi tutamaz falan diyorlardi...ya simdi? ayni seyler oluyor...sezonun ilk macinda bizim oyuncular havalandilar, manisayi yeneriz dediler, ve noldu? 3 puan kayip...lütfen acin gözlerinizi bakmayin sasi....
bu yazim tigana gitsin anlamini tasimiyor, ben tiganayi destekliyorum, gitmesindende yana degilim... benim demek istedigim sey, takimi simdi böyle görüp, kimse düzeldik diyemez...sabirsizlikla sezonun ilk macini, daha dogrusu ankaragücü macini bekliyorum... insallah dedikleri gibi ikinci baharimizi yasariz, ve basarili oluruz... ama tigananin nesesine bakipda, oyuncularin hevesine bakipta pek fazla yorum yapilamaz, cünkü sezon basliyacak ve besiktasin problemleri kalkmamis olacak...acaba bizim baskan ne yapacak ozaman????.........