Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-01-2007, 21:12   #1
NuraN
Dişi Kartal

NuraN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Smile Ders Çalışırken Yapılanlar :)

Amaç çok güzel aslında..Ders çalışmak..Ama lakin araya hep bişiler girio Bakalm neler onlar

-gidip babaya bulasmak, eger mumkun olursa kavga cıkartıp bu moralle ders mi calısılırmıs demek. sınavdan kalınca da butun sorumlulugu babaya yuklemek.
-masayi toplamak (ki normalde elini sürmezsin )
-evdeki tum kalemlerin ucunu acmak
-sandvic hazirlamak
-kahve yapmak (ahan da bu tıpkı ben )
-sigara icmek
-5 dakkaligina diye internete baglanmak (bi 5 dakka daha diye diye kasmak)
-aylardir masanin kenarinda duran, bi kere bile bakilmamis bi derginin icindeki yazilarin ne kadar ilginc oldugunu farketmek, ve tamamini okumak
-simdi bu sinavdan 10 alsam sonrakinden kac almam gerek, bu adam beni gecirir mi acaba, ders notlari fotokopicide var mi ki, benzeri bi takim hesaplar.. sonucta anlik rahatlama saglayacak bir cozum bulunur, ders calisilmaz. (işte bu da ben her sınava çalışırken kaç alsaaam kaç alsaaam diorm )
-yemek yenir,dinlenen sarkilarin sozlerine dikkat edilir,telefonla konusulur,defter kitap karalanır, surekli tv de ne varmis bi bakiim arasiylan konsantre asla kurulamaz
-el-ayak parmaklari, bel, boyun vs. catirdatmak
-kitabin kalan sayfalarina bakip aradaki tablo, resim, case study kisimlarini toplam kalan sayfadan cikartarak, ''ohoo iyi lan bak su kadar sayfa kalmis ha gayret'' diyerek kendi kendine gaz vermeye calismak.
-senden daha az calismis olmasi kuvvetle muhtemel bir arkadasi arayip kacinci konuya geldigini sormak ve daha geride veya hic baslamamis oldugunu ogrenip bir nebze rahatlamak.
Akisleri sönen bir ses gibisin.

Mâziye karışıp sevda yeminim,
Bir anda unuttum seni, eminim .
Kalbimde kalbine yok bile kinim .
Bence artık sen de herkes gibisin.

Eylül 2008

NuraN Ofline   Alıntı ile Cevapla