Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-01-2007, 03:30   #26
KEREM

KEREM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
{ThE DieSeL...}}´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
gereksiz detaydan bahseiyosun kardeşim cannavaroyu bana anlatma istiyosan ya,ii ok senin dediğin gibi yapalım 33 yaşındaki cananvaroyuda tercih ederim ok??
Sen carew şimdi neler yapıo dedin bende cvp verdim neler yapıo acaba benim göremediğim??Ayrıca şunuda söylemek isterim bir forvetin piyasasıyla bir önliberonun piyasası çok çok farklıdır,carewi lyon 3 sene oynatmasın gene bir paraya satar,ama klebersonda asla bu bolyle olmaz kardeşim,senin anlamamakta ısrar ettiğin konuya gelim;2 milyon euro eder demiorm ben kleb için ama sen elden çıkarıosan düşük bir fiyata razı olmak zorundasın,eğer sana gelip kleb aşkıyla yanıp tutuşan klüp bulursan 5 e de satrsın 8 ede,önemli olan klübün mantıığ ve görünen oki klebi satmak istiyolar..Bunu anlamak bu kdr zormu,yoksa ben mi anlatamıyorum çözemedim..
gereksiz detay değildir 33 yaş ile 30 yaş arasındaki fark su anda yonetim klebersonu yollamayada calışmıyor bunu yonetimde olmayacagını anlayan sinan vardar soyledi sadece.takımda 5 tane yabancı var neden illa satalım dusuncesinde olsunlar kleb i?? ayrıca senin soylediğin gibi kleberson aşkıyla tutuşan cok kulup vardır avrupada.Suanda kleberson bizde olmasaydı,onliberoya cok ihtiyac duysaydık ve kleberson un ismi gecseydi transfer haberi olarak herkes isterdi klebersonu ! Nerden biliyosun diyceksin belki bende soyle diycem sana man U de suankinden dahada kotu bi kleberson vardı ozaman forumlarda kimse kleberson gelmesin demiyordu! Suanda kleberson fenerde olsaydı medyanın tutumuda boyle olmazdı emin ol.Ve biz ne adammıs bu kleberson keske biz alsaydık derdik..Luciano,edu,lugano bence bizde ilk 11 oynayamazlar ama medya o şekilde gostermiyor.Elimizdeki oyuncunun değerini bilelim hala aramızda sezon sonu klebersonun sozlesmesi nin bitecegini dusunenler var bitmiyor beyler bit-mi-yor..Satmak zorunda değiliz kleberson'u!1,5 senelik sozlesmesi daha var klebersonun..Ayrıca carew iyi olmasa arsenal 15 milyon fiyat biçmez ona.Onliberoda forvet gibi değildir demişsin appiah kadroya giremiordu juve de ama fb 8 milyon euro ya alabildi
siyah beyaza donatmışım ömrümü
uykularımda ismini sayıklarken ağlıyorum ben
özleminden..
hasretinden..
sensizlikten..

Konu KEREM tarafından (07-01-2007 Saat 03:32 ) değiştirilmiştir..
KEREM Ofline   Alıntı ile Cevapla