Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-01-2007, 01:23   #42
{ThE DieSeL...}}
Banned

{ThE DieSeL...}} - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
matador´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Niye biliormusun ben fanatik fenerliyim o yuzden besiktas 3 yilidir hep zirvede gerek ligte gerek avrupada o kadar iyi yonetiliyorki borc desen asla yok her sey dort dortluk mukkemmel bende bunu kıskanıoyorum ve surekli besiktasi elestiryiorumm anladın mı simdi

BEN HER MACTAN SONRA SINIRDEN DUVARLARI YUMRUKUYORUM 3 SENEDIR HER KOTU MACTAN SONRA PAYLASMAK ICIN BURAYA GIRIP ICIMI DOKUYORUM ANLADINNN SENIN KAZANDIGIMIZ MACALR DEDIGIN SEN KAC TANE MAC HATIRLIYORSUN FUTBOL ADINA MUKKEMMEL BEN ISTEMEZMIYIM HER MAC SUPER OYNIYALIM BURADA KEYIFLE SOHBET EDELIM

BENIM ANLAMADIGIM SENIN GIBI DUSUNENLER ASIL ISLER KOTU IKEN KONUSMAK HAKIRMAK BEN GECELERI UYUYAMIYORSAM BUNLARIN SUCLULARININ BURADA OLMAMASI

UMARIM ANLAMISIINDIR!!!!!!
sen bihabersin heralde herşeyden..Senin gibi düşünenler ne ya,ilk önce nasıl düşündüğümü,burda ne yaptığımı bniliceksin ondan sonra bole konuşacaksın..Kafama takılan birşey sordum,ironi ile biyere varamassın..Beşiktaşı sevdiğin aşikar ztn onu tartışmıyorum ama her yenilgiden snr burda seni görüp,galibiyetten snr görmemek sdc enterasan geldiği için yasdım,yoksa kimsenin beşiktaşlılığına laf atmam..