Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-01-2007, 20:12   #3
{ThE DieSeL...}}
Banned

{ThE DieSeL...}} - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu konuyu açmamın tek sebebi tebi herkese söylemiorm ama,günümz gençleri ronaldoyu böyle şişman,sdc top gelince vurabilen beleşçi bira dam olarak tanımalarıdır.Ronaldo asla böyle bir adam değildi sakatlanamdan önce ve idda ediyorum pele falan halt etmiştir.Henry,ronaldinho zidane,maradonna izlemiş bir adamım ama ben hayatımda bu kadar spectakular bir futbolcu görmedim,3 adam markaja gelirdi 2 adam boş kalırdı ama arkadaşları topu yine ronaldoya atmaya alışırlardı.Topu eğer önüne alırsa onu durdurmanın çok kolay sadece bir yolu vardı oda bir kırmızı kart ve 5 maç ceza..Bir anektot vereyim:
Ronaldo sakatlıktan yeni çımıştır; inter,lazio ve juve italya liginde başa baş gitmektedirler. maçların hepsi aynı saatte oynanmaktadır. ronaldo ilk kez ilk 11de çıkar sahaya... bu maçta gol atar ve bu gol lazio ve juve'nin stadlarında skorboardlarda skoru haber vermek için gösterilir seyircilere. gole ilk başta normal olarak üzülen seyirciler golü ronaldonun attığını görünce alkışlamaya başlarlar. kameralar tribüne döner, bütün stad ronaldonun dönüşünü ayakta alkışlamaktadır. gözleriniz dolar, tüyleriniz diken diken olur o görüntü karşısında...

Konu {ThE DieSeL...}} tarafından (13-01-2007 Saat 20:14 ) değiştirilmiştir..
{ThE DieSeL...}} Ofline   Alıntı ile Cevapla