Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-01-2007, 23:54   #1
ferro1903
Banned

ferro1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ah Şu Spikerler

"Tugayy vurursa gol olur, vuruyoor... Aut."
Bülent Karpat
Maç: Kocaeli - BJK
Yayin: TGRT
Spiker: Ümit Aktan
"Amokachi malvarligini içine soktu..."
(Amokachi altin zincirini formasinin içine sokmustur...)
Fenerbahçe - Karsiyaka maçi
Öztürk Pekin:
"Aygün kaleciyle karsi karsiyaaa... Aygüünn..Aygünnn!! at onu Aygünn! Ahahah goooollll!!! EeEEhehooeee... ee... eee... yani futbolun güzelliigi için at Aygün.. Seyir zevki için at!..
Can Bartu, Atv'de BJK maçi yorumlarken:
"Walsh ikinci yari çok etkisiz, oyunda hiç göremiyorum" ( Walsh devre arasinda oyundan çikmistir.)
Manchester United - Galatasaray maçinin bitisini Ümit Aktan'dan dinliyoruz:
"Bu 90 dakikada 3-0 lik manchester galibiyetini bile az gören seyirciye karsi, 3-2 lik gs galibiyetinin sevincini yasarken, maçi 3-3 bitirmenin üzüntüsünü yasiyoruz..."
Hüseyin Basaran, Sili - Brezilya maçi, sürekli Zamarano'yla Ronaldo'yu
karistiriyor... 4-1 biten maçin 3. golünü atan Ronaldo golü atarken:
"Zamoranooo, zamorano siyrildi zamoranoo, zamoranooo ve gooollll!! Zamorano nun golü! (Kisa bi sessizlik) yine Zamorano dedim sayin seyirciler.."
Sampiyonlar Ligi, Galatasaray - R.Madrid radyodan, spiker Ümit Aktan:
"Hagi yine yokluyor kaleyi; Ümit, Hasan ve Jardelden sonra casillasa bir ampül de ben takicam diyor. Ispanya'da da variz Real Madrid, Marid'de de variz, orda da takariz!"
Ilker Yasin, Oliviera'nin Hattrick yaptigi Belçika - Türkiye maçi esnasinda:
"Evet sayin seyiciler elin zencisi, elin arabi hattrick yapiyor, bizim Hakan'imiz, bizim Oktay'imiz uyuyor..."
Sene 1988 Galatasaray - Monaco çeyrek final maçi. Prekazinin efsane vurusu Orhan Ayhan tarafindan söle aksedilir: "Prekazii geliyooooorrrr, vuruyooooorrr, oohhaaa be Prekazi bu ne beee!"
FB - Lyon maçinda verilmeyen penalti poziyonu hakkinda yorumculardan biri "100 de 100 penaltiydi" der, Ali Sami Alkis'da ekler: "Ne yüzde yüzü? Binde bin! Binde bin!"

Forum Kurallari İçin Tıklayınız
ferro1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla